SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B I E G A N I E lookajcie !!! małe pytanko :] ogónie SPORT :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
Witam wszystkich forumowiczów , dołonczyłem któregoś tam października , dopiero teraz się obudziłem :D.
Przejdźmy jednak do wątku mojej sprawy mam 19 latek od hmmmm 3 lat robie bardzo regularne treningi , skonsultowane z MEGA nauczycielem WF (nazwiska niepodam :D) , jakby nie on wogóle bym sie na siłownii nie znalazł :] miałem pierwsze osiągnięcia w sporcie czyli I miejsce w pchnięciu kulą :D w zeszłym roku w październiku regularnie jade sobie cykle treningowe , czyli masa w zime , wytrzymałość robiłem w lutym ostatnio , no i teraz sobie zrobiłem przerwe która trwa 10 dni , jednym słowem mówiąc niema że boli , nieop*****lam się :] pogodziłem wszystko z nauką jest gites.Postanowiłem biegać koledzy zdają na AWF ja też coś niecoś myśle <roll> ale to dopiero za rok , no więc biegam na dystansie ok 5,60 km mój czas jest poniżej 30 min , dziś był 28 z groszami ,truchcikiem swoim tempem biegam codziennie i tu jest właśnie pytanie czy to jest dobry czas , czy mam biegać dzień w dzień bez odpoczynku no nie mam pojęcia powoli organizm mój się przyzwyczaja do takiego wysiłku , czy mam zwiększyć dystans , czy może połonczyć bieganie z siłownią , no i co mam jeść .
Patrząc w przyszłość chciałbym jeszcze coś zawojować choćby w pchnięciu kulką , lub rzucie młotem , kulką trenowałem przez jakiś czas , młota szerze mówiąć jeszcze na oczy niewidziałem , ale dla ludzi ambitnych nie ma nic trudnego :D chciałbym sie zapisać po maturze do jakiegoś klubu w okolicach BRZEGU lub OPOLA oczywiście lekkoatletycznego :D
aa jeszcze podam swoje parametry żeby postów nie pisać za dużo bez potrzeby:
180 cm wzrostu
ok 105 kg wagi (killer jestem :D , jest co nieco do zrzucenia ale już jest OK.)
Prosze o porady w związku z bieganiem , lub namiar na klub w brzegu lub cokolwiek :D .
Ale się rozpisałem :D Pozdrawiam serdecznie b o r y s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli dobrze zrozumiałem chcesz zrzucić wagę?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
dokładnie , już bardzo dużo schudłem , ale chciałbym się wyrzeźbić , robiłem treninig na rzeźbe i teraz biegam jak pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1.Zacznij od diety
-zwiększ liczbę posiłków do 7-8, ale mniejszych
-zmień proporcje węglowodanów do białek na około 1,2/1 lub nawet 1/1
-pij dużo wody minimum 5litrów


ODŻYWIANIE:

PODSTAWY: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408

I: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657

2.Trening
-dodaj zajęcia aerobowe (najlepiej rano na czczo - tylko po BCAA) na początek 4-5 x tyg po 30 minut dochodząc stopniowo do 4-6 x tyg po 45 minut (lub 60 min. jeśli nie jest to na czczo) (zależnie od efektów)
-postaw głównie na ćwiczenia izolowane, superserie i ew.serie łączone
-zmniejsz przerwy między seriami do 60-90 sekund w izolowanych i 90-120 sekund w podstawowych ćwiczeniach
-liczba powtórzeń w izolowanych 12-15, w podstawowych 10-12
-każdą grupę trenuj co ok.5 dni.

ĆWICZENIA I ZASADY TRENINGOWE: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

JAK UŁOŻYĆ WŁASNY PROGRAM TRENINGOWY:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107470

3.Suplementy
- z pewnością nie może zabraknąć antykatabolików, a więc BCAA i L-Glutaminy
- możesz dodać jakiś spalacz
- osobiście proponuję Super Cuts 3 lub - jeśli masz kasiorkę, jeszcze większą petardę - Animal Cuts Free
- duże ilości białka w diecie łatwiej będzie utrzymać stosując odżywkę białkową - najlepiej koncentrat białka serwatki - polecam Ultra Whey Pro


SUPLEMENTACJA:

http://www.kulturystyka.pl/artykul307/

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
hmmmm dzieki wielkie za odpowiedź Michail , ale nie dowiedziałem sie czy to jest dobry czas ?? , i czy moge połonczyć siłownie z bieganiem :/
Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A poczytaj uważniej, co napisałem.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
<roll> przeczytałem i z tego wynika że musze coś jeszcze dorzucic rano moze to być rowerek , o jeszcze pływanie ?? niewiem ......zgadza sie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Skup się na redukcji, a potem dopiero zabierz się za bieganie.

Z Twoją wagą zajedziesz stawy zanim coś osiągniesz.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
Ale jak już pisałem ćwiczyłem regularnie na siłownii przez 3 lata , zamieniłem troche masy na mieśnie :] , trening na rzeźbe też jechałem ...., po bieganiu czuje sie bardzo dobrze żadnych boleści nie mam , ani bólów stawów , jest OK...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rób, jak uważasz.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 578
Dobra dzieki Michail za porady w zrzuceniu wagi :D , lecz nie dowiedziałem się od jakiegoś biegacza czy jest to dobry czas czy nie :), i czy ktoś trenuje w okolicach BRZEGU w woj opolskim czy jest jakiś klub LA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy podzial partii miesniowych

Następny temat

Or two days will suffice ?...^^

WHEY premium