SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autyzm przegrane życie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Cierpię na autyzm od urodzenia i mam już 27 lat i jestem niedolny do samodzielnego życia .Nie umiem się usamodzielnić wieloletnie wizyty u lekarzy psychiatrów oraz u specjalistów psychologów nic nie dały .
Choroba postawiła mi wyrok .Nie umiem do dziś się usamodzielnić . Żadnen pracodawca nie chce mnie wogole przyjąść do pracy jak szukałem pracy.Nie dostałem żadnej pomocy nigdy w życiu .Nie wiem co będzie ze mną dalej .Popadam z powodu swojej sytuacji w załamanie nerwowe .Nie otrzymałem żadnej pomocy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Przeczytałem pare razy i dalej nie wiem jak sie do tego odnieść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A My jak mamy Ci pomóc, jak psycholog i Ty sam nie chcesz, nie wiem co Ty gadasz na tych rozmowach że nie chcą Cię przyjąć, albo po prostu nic nie umiesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Niestety, ale nie mam pojęcia jak możemy Tobie pomóc w Twojej sytuacji. Myślę, że nie jest to miejsce na tego typu porady. Jedyne, co możemy Tobie poradzić, to leczenie wraz ze specjalistami w tym kierunku. Jeżeli nie stać Ciebie na to, a choroba ingeruje aż tak mocno w Twoje życie, że nie jesteś w stanie funkcjonować i pracować, to być może pozostaje jedynie zakład zamknięty i pomoc specjalistów w ten sposób. Bo jak inaczej sobie to wyobrażasz? Niestety specjalistą w tym kierunku nie jestem i nie widzę innej opcji.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z erekcją w młodym wieku

Następny temat

Prolaktyna - wpływ na wynik badania

WHEY premium