SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie całe życie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od razu pisze że baba jestem, zeby nie było niedomówień (niedopiszeń). 24 lata, waga tucznika bez klapek 65, 170 cm pod niebiosa, ilość diet na koncie:1000, ilość postanowień "od dzisiaj ćwiczę":1000. Kluby sportowe (te od aerobiku i siłownie) zmieniam często bo ciągle mi sie wydaje ze to ich wina a nie moja, że mi sie ćwiczyć nie chce...no ale ostatnio nie jest tak żle...Znalazłam fitnes-klub w którym mi dobrze i ćwicze na siłowni pod okiem przystojnego trenera ale...waga absolutnie mi sie nie rusza! pije tej mineralnej jak wawelski, jem te trampki-chlebki niskokaloryczne, drób i ...nic. Dobra, bo zaśniecie. Teraz walę pytanie: czym zasilić organizm, aby spalił mi ten mięsień piwny i inne otłuszczone członki? Ostatnio ludzie mówią o Hydroxycut'cie. Czy to na prawde podziała, bo cene ma koszmarną...a może cos innego skutecznego polecicie mi? z góry dziekuje. mao lao
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Czy siadła Ci tarczyca, sprawdzisz mierząc temp. ciała 3xdziennie przed posiłkami w ciągu 3 dni i wyliczając średnią. Nie zdziwię się, jakby wyszło mniej niż 36.6.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
przenosze do fitnessu - tam lepiej zajma sie twoim przypadkiem

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja 2 lata odchudzałam sie na diecie 1000 i powiem ci że żadne preparaty nie pomogą najważniejsza jest dieta i cwiczenia a na efekty trzeba czekac. Ja schudłam już 17 kg z 68 do 51- tylko nie zraź sie tymi dwoma latami bo miałam przerwy po kilka miesięcy z powodu czasem słabej woli. Nieraz na upragniony kg musisz czekać z 2-4 tygodni ale potem waga szybko skokowo idzie w dół- twój organizm bierze teraz zapasy z tkanki tłuszczowej. Jeśli cie coś jeszcze interesuje to pytaj postaram sie pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest tak do końca. Ja także nie jem potraw kalorycznych a na siłownie chodze 2-3 razy w tygodniu, poza tym w domu stepper. Więc doskonale wiem że ćwiczyć trzeba. Ale waga ani drgnie stąd moje pytanie nie o diety ani formy ćwiczeń ale o "wspomaganie". W superdiety już dawno nie wierze, siłownia na pewno pomoże mi spalić tłuszcz, tylko potrzebuje pomocy. dlatego pytam o hydroxycut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Kto to wyprodukował, bo pierwsze słyszę? Jeżeli jest naprawdę drogie, to chyba nie warto - przy średnim planie treningowym i średniej diecie, najlepszy nawet specyfik poprawi Ci wyniki o 10-15%... Napisz coś więcej?

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
hydroxycut jest z muscletech'u... to dosc 'charakterystyczna' firma ze wzgledu na koszty soopli

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Drogie nie znaczy dobre...choć w tym wypadku chyba dość często idzie w parze z jakością. Autorka postu zamilkła ;>

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Przepraszam za brak odpowiedzi szybkiej ale męczyły mnie zmory szkolno-zawodowe. Hydroxycut jedzą tonami w stanach. Grubi sa czyli że chyba działa średnio, ale tutaj słyszalam duzo dobrego o tym. Dlatego pytam Was, Drodzy Znawcy Tematu. I jeszcze jedno pytanko: czy łażenie z obciążnikami wokół kostek jest ok czy też zupełnie bez sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"Grubi sa czyli że chyba działa średnio"
moze dzialac i przyzwoicie... ale 'primoom dietoom' ploos cwiczenia aerobowe

chodzenie ma sens, jesli bedzie odpowiednio dloogie i zachowasz w czasie niego odpowiednie tempo i zmoosisz serce do pracy w przedziale 60-70% hr max

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-05-05 11:20:43

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łoj...no wiem ze bez pracy.. i takie tam. bardzo dziekuje za szybka odp. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wystarczy

Następny temat

WAFLE RYŻOWE PO TRENINGU???

WHEY premium