SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Australian Open 2008

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2863
Tsonga jak i jego gra mi się bardzo, bardzo podoba. Czarny wychodzi na kort, i robi swoje..bez żadnych emocji, bez wahań nastroju itp. Ma za***iste warunki fiz. i genialne uderzenie. Razi tylko jego przemalowany niby kBlade, który tak naprawdę jest modelem rakiety sprzed kilku sezonów...czego to Wilson nie zrobi dla reklamy nowego modelu :/

Dziś sobie obiecałem, że jak puchar pojedzie do Serbii, to golę się na łyso (pierwszy raz ;))

Dla mnie Fedex to mistrz, pamiętam jak ludzie przekreślali Małysza po pierwszych słabych skokach..Federer napewno nie odpuści, tak jak ktoś wyżej pisał - wróci jeszcze mocniejszy, i jeszcze bardziej zdeterminowany. Pomimo tego, że za nim nie przepadam, to dla mnie jest najlepszym tenisistą świata wszechczasów..i długo, długo nim będzie.

W każdym razie, Ajde Ana, Ajde Djoko !

KSZKSZKSZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2863
BTW, bardzo mnie cieszy wysoka popularność tego tematu :)

KSZKSZKSZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
to wklej później fotę tej łysej glacy

Liczę, na ciekawy finał, który nie pozwoli mi zasnąć

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Ja liczę , że co wazniejszy turniej będą tu powstawać podobne tematy,
wtedy będę stałym bywalcem , przydałoby się jeszcze troche potypowac, poanalizować itd, mam nadzieję iż z czasem się to rozwinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja jestem za, jak to pisałem na początku tego tematu

Myślę, że tematy o Tenis Masters Seriers, Wielkich Szlemach i o większych turniejach kobiecych będą się cieszyć dużą popularnością. Można by zrobić, też temat z bieżącymi rankingami, kalendarzem itp. Ale to już od modów zależy czy będzie na to zielone światło...

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-01-26 01:15:27

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
Warto zaznaczyc, ze Djokovic przerwal fenomenalna passe Feda 10 finalow wielkoszlemowych z rzedu, a takze, ze byl to 15 polfinal z rzedu dla Szwajcara. A i Federer jeszcze nie jest najlepszy w historii, jeszcze nie. Co prawda nikt do tej pory nie dominowal tak jak Szwajcar, ale trzeba tez zaznaczyc, ze rywali wielkich Fed nie ma. Wiele osob tak uwaza, Sampras mial Agassiego, Couriera, Changa, Raftera, Ivanisevicia, Kafielnikowa i paru innych znakomitych rywali, a Federer? Nadal i dluuugo, dlugo nic, teraz sie sytuacja zmienila oczywiscie doszedl Djokovic i mamnadzieje, ze dolaczy rowniez Tsonga czy Gasquet. Sampras wygral 64 turnieje, Federer narazie 53, Sampras prowadzil w rankingu przez 286 tyg. Fed 208, Pete wygral 14 turniejow wielkoszlemowych, Roger 12, Sampras wygral 7 razy Wimbledon, Federer 5. Takze z pewnoscia jeszcze najwiekszym tenisista wszechczasow nie mozna go oglosic, trzeba troszke poczekac, z pewnoscia pobije te wszystkie wspaniale rekordy slawnego Amerykanina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2863
@wikt - wkleje :)

@Banan - dla fanów bukmacherki będziemy mieli niedługo miłą niespodziankę, sądzę, że jak połączymy wszystkie działy w jeden "Zakłady Bukmacherskie" to będzie się cieszył powodzeniem. W pon. pomówię z Mateuszem o tym, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie..

KSZKSZKSZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
ja na pewno bede goscil w tematach tennisowych, jak i F1 - jak ruszy
piłką tez bym nie pogardził ale brak czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 362 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2863
ty w ogóle masz na drugie "brak czasu" chyba

KSZKSZKSZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
no widzisz 2 w nocy a ja siedze nad praca licencjacka,
mysle o obstawkach,
ucze sie na jutrzejszy, znaczy DZISIEJSZY examin,
przy okazji musze dbac o forum,
rozmyslac nad ulepszaniem portalu...
i pamietac ze juz w poniedzialek do pracy - jutro na szczescie nie, ale za to na 13h , na uczelnie

he?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogromna prosba

Następny temat

!!UWAGA-SFD ROZDAJE KASE!!

WHEY premium