SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Australian Open 2008

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Agnieszka Radwańska po raz pierwszy w karierze awansowała do III rundy wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open rozgrywanego na twardych kortach w Melbourne.
W meczu II rundy, rozstawiona z numerem 29. Polka, pokonała debiutujacą w tej imprezie Francuzkę Pauline Parmentier, sklasyfikowaną na 56. miejscu w rankingu WTA, 7:5, 6:4.

W kolejnej rundzie rywalką "Isi" będzie turniejowa "dwójka" Rosjanka Swietłana Kuzniecowa. Ta z kolei wygrała z Bułgarką Cwetaną Pironkową 7:6 (7-0), 6:2.
Dotychczas obie zawodniczki spotykały się trzykrotnie i za każdym razem lepsza była Rosjanka.

Źródło: Onet

Tak więc mamy Iśke w III rundzie, piłkę meczową z tego spotkania pokazali na Eurosporcie Teraz mecz z Kuzniestową więc na pewno będzie transmisja.

W kolejnej rundzie mamy m.in. V.Williams i Tomasa Berdycha

Właśnie swój mecz skończył Roger Federer nie dając szans Fabrice Santoro, Szwajcar wygrał w 3 setach 6-1,6-2,6-0, było kilka bardzo ciekawych akcji i kilka aktorskich popisów francuza.

Edit:

Marta Domachowska awansowała do III rundy wielkoszlemowego Australian Open, rozgrywanego na twardych kortach w Melbourne! Polka w II rundzie pokonała Szwedkę Sofię Arvidsson 7:5, 1:6, 6:1.
Domachowska wygrała 13. spotkanie z rzędu w tym roku. Polka, która do turnieju głównego przebijała się z kwalifikacji, pokonała Szwedkę Sofię Arvidsson. Ta ostatnia w I rundzie odprawiła niespodziewanie z kwitkiem Francuzkę Marion Bartoli, rozstawioną z numerem 10. Polak wygrała ze Skandynawką 7:5, 1:6, 6:1. Była to czwarta potyczka tych zawodniczek i drugie zwycięstwo Domachowskiej, która w III rundzie zmierzy się z rozstawioną z numerem 24. Chinką Na Li. Azjatka pokonała w II rundzie Włoszkę Marię Elenę Camerin 6:4, 6:3. Obie zawodniczki grały dotychczas ze sobą dwukrotnie i dwukrotnie górą była Chinka.

Wynik II rundy:
Marta Domachowska (Polska) - Sofia Arvidsson (Szwecja) 7:5, 1:6, 6:1

Źródło: Onet

Kolejna Polska zawodniczka w III rundzie, to wielki sukces i historyczne wydarzenie dla naszego tenisa.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-01-17 10:46:57

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ Safin teraz zbiera baty...

szkoda tego tenisisty..

Z Hewittem, bylby dobry mecz w nastepnej rundzie, ale raczej przejdzie ten smieszny Cypryjczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Baghdatis jest dobry
nie dziwie sie ze Safin przegrywa
od dawna bez formy
podobnie jka Hewwit
to juz nie Ci sami tenisisci

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
2-0 już dla Marcosa, ale jescze się mecz nie skończył, ja bym nie przesądzał, Safin jest nieobliczalny

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
nie skreślajcie sAFINA, widzialem jego 1 mecz
wygladal inaczej niz w zezslym roku, inny tenis
a jego stac na wiele
a tak swoja droga , to AO na pewno nie beidze dla mnie tak udane jak zeszłe, 3 dzien z rzedu koncze na minusie, trafiam fajne typy jak np. wczoraj wozniacki, ale mi oczywiscie malo i potem na kolejnych kuponach przegrywam to co zarobiłem
na safina tez postawiłem w dubelku z domachowską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
no Safin mnie zaskoczył
walczył
i Cypryjczyk mial problemy
ale odbudował sie w 5 secie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
To było za dużo, dużo błędów w tym meczu, oczywiście dramaturgia była, łamanie rakiet itd. ale ładny mecz to nie było, myślę, że jednak zasłużenie Baghdatis gra dalej. W nastepnej rundzie zmierzy się z Lleytonem Hewittem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
a moja zła passa trwa nadal
pechowe typy mi naprawde nie wchodzą, robie dzien przerwy
i wroce do gry od piatku-noc
moze sie jeszcze odwroci ;)
ps. taki ladny kupon marat 2.35 , domachowska 2.2

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-01-17 16:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Mecz Agnieszki Radwańskiej ze Svetlaną Kuznetsovą, odbędzie się na Vodafone Arena jako pierwszy czyli o godzine 1:10

Natomiast mecz Marty Domachowskiej z Na Li odbędzie się na korcie nr.3 jako 2 z kolei czyli około 3:00

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4030
hum.. nie tak dawno Agnieszka w 3 rundzie US Open pokonala Marie Szarapova.. kurs wtedy na nia oscylowal w granicach 8-10~ xD kto postawil niezle sie oblowil.. mysle ze teraz tez mozna postawic na Age kurs juz troche mniejszy ale mysle ze wart uwagi.. albo ostatecznie zagrac ze Aga ugra choc jeden z setow tez po dobrym kursie.. : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogromna prosba

Następny temat

!!UWAGA-SFD ROZDAJE KASE!!

WHEY premium