SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[tenis] Australian Open 2005

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Siemka! W związku z tym iż zaczął się turniej Australian Open chciałem zapytac się komu kibicujecie. Będę starał się w tym temacie podawać na bieżąco wyniki a jeśli nie to mam nadzieje, że mnie ktoś uzupełni Ja osobiście kibicuje Maratowi Safinowi

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Na poczatek przypomne zwycięzców sprzed roku

1. Turniej Mężczyzn

"W finale Australian Open Federer - rozstawiony z numerem drugim - pokonał 7:6 (7-3), 6:4, 6:2. Rosjanina Marata Safina. Mecz trwał dwie godziny i 15 minut."

Bardzo podobały mi się pojedynki Marata z Andym Rodickiem i Andre Agassim, mecz z Andre był najlepszym jaki widzialem W tym roku mam nadzieje, że Marat wygra

Turniej Kobiet

"Henin-Hardenne, najwyżej rozstawiona w Melbourne, pokonała w finale 6:3, 4:6, 6:3 swoją rodaczkę Kim Clijsters (2.). Mecz trwał godzinę i 47 minut"

Za bardzo nie interesują mnie turnieje kobiet, więc nie będę się rozpisywał

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Teraz przedstawie tegoroczne wyniki

TURNIEJ MĘŻCZYZN

Wyniki pierwszej rundy:

I ćwiartka

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Fabrice Santoro (Francja) 6:1, 6:1, 6:2
Takao Suzuki (Japonia) - Jan-Michael Gambill (USA) 6:4, 6:3, 6:3
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Davide Sanguinetti (Włochy) 3:6, 6:4, 6:3, 6:2
Paradorn Srichaphan (Tajlandia, 27) - Potito Starace (Włochy) 1:6, 6:2, 7:5, 6:4
Ivan Ljubicic (Chrowacja, 22) - Luis Horna (Peru) 6:4, 6:3, 6:3
Marcos Baghdatis (Cypr) - Federico Luzzi (Włochy) 6:1, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3
Tomas Zib (Czechy) - Wang Yeu-Tzuoo (Tajwan) 7:6 (7-5), 6:2, 6:4
Tommy Robredo (Hiszpania, 13) - Scott Draper (Australia) 5:7, 6:2, 6:4, 6:2
Joachim Johansson (Szwecja, 11) - Sjeng Schalken (Holandia) 7:6 (8-6), 6:2, 6:3
Peter Wessels (Holandia) - Lu Yen-Hsun (Tajwan) 6:3, 6:4, 6:4
Sargis Sargsian (Armenia) - David Sanchez (Hiszpania) 7:6 (7-5), 4:6, 1:6, 6:4, 6:2
Feliciano Lopez (Hiszpania, 24) - Paul Baccanello (Australia) 7:5, 7:5, 6:2
Taylor Dent (USA, 29) - Florent Serra (Francja) 7:5, 6:2, 6:4
Michal Tabara (Czechy) - Thomas Enqvist (Szwecja) 3:6, 6:2, 6:3, 6:3
Rainer Schuettler (Niemcy) - Olivier Patience (Francja) 7:6 (7-3), 6:3, 6:2
Andre Agassi (USA, 8) - Dieter Kindlmann (Niemcy) 6:4, 6:3, 6:0

II ćwiartka

Marat Safin (Rosja, 4) - Novak Djokovic (Serbia i Czarnogóra) 6:0, 6:2, 6:1
Bohdan Ulihrach (Czechy) - Ivo Karlovic (Chorwacja) 6:3, 6:7 (6-8), 7:5, 6:2
Bjorn Phau (Niemcy) - Albert Costa (Hiszpania) 6:3, 7:6 (7-4), 6:3
Mario Ancic (Chorwacja, 28) - Oscar Hernandez (Hiszpania) 6:3, 6:2, 6:1
Olivier Rochus (Belgia) - Nicolas Kiefer (Niemcy, 21) 7:5, 2:6, 3:6, 6:2, 6:3
Gael Monfils (Francja) - Robby Ginepri (USA) 1:6, 6:3, 6:4, 7:6 (8-6)
Karol Beck (Słowacja) - Todd Reid (Australia) 6:2, 6:2, 6:1
Tommy Haas (Niemcy, 16) - Xavier Malisse (Belgia) 6:3, 6:2, 6:3
Gaston Gaudio (Argentyna, 10) - Justin Gimelstob (USA) 7:6 (7-3), 6:4, 6:3
Mardy Fish (USA) - Juan Monaco (Argentyna) 2:6, 6:0, 6:4, 4:6, 9:7
Janko Tipsarevic (Serbia i Czarnogóra) - Daniele Bracciali (Włochy) 7:6 (7-4), 7:6 (8-6), 3:6, 6:1
Dominik Hrbaty (Słowacja, 20) - Robin Soderling (Szwecja) 6:4, 6:2, 1:0 - krecz Soderlinga
Thomas Johansson (Szwecja, 30) - Peter Luczak (Australia) 7:6 (7-5), 4:6, 6:3, 4:6, 6:0
Agustin Calleri (Argentyna) - Maks Mirnyj (Białoruś) 6:4, 5:7, 6:4, 4:6, 6:4
Kevin Kim (USA) - Lee Hyuung-Taik (Korea Płd.) 3:6, 6:4, 6:3, 3:6, 6:1
Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) - Carlos Moya (Hiszpania, 5) 7:5, 6:3, 3:6, 6:3

III ćwiartka

Guillermo Coria (Argentyna, 6) - Tomas Berdych (Czechy) 6:2, 6:4, 6:0
Ricardo Mello (Brazylia) - Alberto Martin (Hiszpania) 6:3, 6:3, 7:6 (7-5)
Mariano Zabaleta (Argentyna) - Marc Kimmich (Australia) 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 6:3
Juan Carlos Ferrero (Hiszpania, 31) - Melle van Gemerden (Holandia) 2:6, 6:3, 6:4, 6:4
Fernando Gonzalez (Chile, 23) - Jose Acasuso (Argentyna) 3:6, 3:6, 6:3, 6:3, 7:5
Igor Andriejew (Rosja) - Lars Burgsmuller (Niemcy) 7:6 (7-2), 6:1, 6:2
Santiago Ventura (Hiszpania) - Alex Calatrava (Hiszpania) 3:6, 6:3, 6:4, 4:6, 6:4
David Nalbandian (Argentyna, 9) - David Ferrer (Hiszpania) 7:6 (7-1), 4:6, 4:6, 6:4, 6:3
Michaił Jużny (Rosja, 15) - Jerome Haehnel (Francja) 6:2, 6:2, 7:5
Rafael Nadal (Hiszpania) - Julien Benneteau (Francja) 6:0, 6:4, 6:2
Bobby Reynolds (USA) - Nicolas Almagro (Hiszpania) 5:7, 6:4, 7:6 (9-7), 7:6 (7-5)
Andrei Pavel (Rumunia, 17) - Olivier Mutis (Francja) 6:4, 6:4, 6:0
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 25) - Wayne Arthurs (Australia) 6:4, 7:6 (7-4), 7:6 (7-1)
Gregory Carraz (Francja) - Paul-Henri Mathieu (Francja) 6:4, 5:7, 7:5, 7:6 (7-5)
James Blake (USA) - Florian Mayer (Niemcy) 6:1, 6:2, 6:0
Lleyton Hewitt (Australia, 3) - Arnaud Clement (Francja) 6:3, 6:4, 6:1

IV ćwiartka

Tim Henman (W. Brytania, 7) - Cyril Saulnier (Francja) 6:1, 6:2, 4:6, 6:3
Victor Hanescu (Rumunia) - Filippo Volandri (Włochy) 6:3, 6:4, 7:6 (7-1)
Christophe Rochus (Belgia) - Albert Montanes (Hiszpania) 6:2, 6:3, 6:3
Nikołaj Dawidenko (Rosja, 26) - Roko Karanusic (Chorwacja) 6:2, 7:5, 6:2
Radek Stepanek (Czechy) - Vincent Spadea (USA, 19) 6:3, 5:7, 4:6, 7:5, 6:3
Jan Hernych (Czechy) - Felix Mantilla (Hiszpania) 6:4, 6:7 (5-7), 6:1, 6:0
Fernando Verdasco (Hiszpania) - Gilles Muller (Luksemburg) 6:3, 6:0, 6:4
Guillermo Canas (Argentyna, 12)- Chris Guccione (Australia) 6:4, 6:2, 7:6 (7-4)
Sebastien Grosjean (Francja, 14) - Michael Llodra (Francja) 6:3, 6:4, 6:3
Jean-Rene Lisnard (Francja) - Oliver Maruch (Austria) 5:7, 5:7, 6:1, 6:4, 7:5
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Kenneth Carlsen (Dania) 7:6 (7-2), 6:2, 6:1
Nicolas Massu (Chile, 18) - Antony Dupuis (Francja) 6:7 (7-9), 7:6 (7-2), 6:3, 6:2
Jurgen Melzer (Austria, 32) - Raemon Sluiter (Holandia) 3:3 - krecz Sluitera
Nathan Healey (Australia) - Flavio Saretta (Brazylia) 4:6, 4:6, 6:1, 5:0 - krecz Saretty
Greg Rusedski (W. Brytania) - Jonas Bjoerkman (Szwecja) 2:6, 6:4, 6:0, 7:6 (9-7)
Andy Roddick (USA, 2) - Irakli Labadze (Gruzja) 7:5, 6:2, 6:1

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Wyniki drugiej rundy

I połówka

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Takao Suzuki (Japonia) 6:3, 6:4, 6:4
Jarkko Nieminen (Finlandia) - Paradorn Srichaphan (Tajlandia, 27) 6:3, 6:4, 6:2
Marcos Baghdatis (Cypr) - Ivan Ljubicic (Chrowacja, 22) 7:6 (7-1), 6:4, 6:7 (2-7), 6:2
Tommy Robredo (Hiszpania, 13) - Tomas Zib (Czechy) 6:4, 2:6, 6:2, 6:4
Joachim Johansson (Szwecja, 11) - Peter Wessels (Holandia) 6:3, 7:5, 6:4
Feliciano Lopez (Hiszpania, 24) - Sargis Sargsian (Armenia) 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7-3)
Taylor Dent (USA, 29) - Michal Tabara (Czechy) 6:4, 6:1, 6:4
Andre Agassi (USA, 8) - Rainer Schuettler (Niemcy) 6:3, 6:1, 6:0

Marat Safin (Rosja, 4) - Bohdan Ulihrach (Czechy) 6:4, 6:1, 6:3
Mario Ancic (Chorwacja, 28) - Bjorn Phau (Niemcy) 7:5, 6:2, 6:1
Olivier Rochus (Belgia) - Gael Monfils (Francja) 6:1, 6:3, 6:3
Karol Beck (Słowacja) - Tommy Haas (Niemcy, 16) 5:7, 2:6, 6:2, 7:6 (7-5), 6:3
Gaston Gaudio (Argentyna, 10) - Mardy Fish (USA) 2:6, 6:4, 7:5, 7:6 (7-4)
Dominik Hrbaty (Słowacja, 20) - Janko Tipsarevic (Serbia i Czarnogóra) 6:2, 7:6 (7-1), 3:6, 7:5
Thomas Johansson (Szwecja, 30) - Agustin Calleri (Argentyna) 6:4, 5:7, 6:3, 2:6, 7:5
Kevin Kim (USA) - Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) 6:2, 6:4, 6:2

II połówka

Guillermo Coria (Argentyna, 6) - Ricardo Mello (Brazylia) 6:4, 6:7 (3-7), 6:3, 7:6 (7-3)
Juan Carlos Ferrero (Hiszpania, 31) - Mariano Zabaleta (Argentyna) 6:1, 6:2, 6:0
Fernando Gonzalez (Chile, 23) - Igor Andriejew (Rosja) 7:5, 6:2, 6:3
David Nalbandian (Argentyna, 9) - Santiago Ventura (Hiszpania) 6:0, 6:3, 2:6, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania) - Michaił Jużny (Rosja, 15) 6:1, 4:6, 4:6, 7:5, 6:3
Bobby Reynolds (USA) - Andrei Pavel (Rumunia, 17) 7:6 (8-6), 6:2, 6:2
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 25) - Gregory Carraz (Francja) 7:6 (9-7), 6:2, 7:6 (7-3)
Lleyton Hewitt (Australia, 3) - James Blake (USA) 4:6, 7:6 (10-8), 6:0, 6:3

Tim Henman (W. Brytania, 7) - Victor Hanescu (Rumunia) 7:5, 6:1, 6:4
Nikołaj Dawidienko (Rosja, 26) - Christophe Rochus (Belgia) 6:4, 6:4, 6:2
Radek Stepanek (Czechy) - Jan Hernych (Czechy) 7:6 (7-5), 6:1, 1:6, 6:7 (2-7), 6:0
Guillermo Canas (Argentyna, 12) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 3:6, 7:5, 6:3, 6:0
Jean-Rene Lisnard (Francja) - Sebastien Grosjean (Francja, 14) 1:6, 4:6, 6:3, 6:4, 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Nicolas Massu (Chile, 18) 6:1, 2:0 - krecz Massu
Jurgen Melzer (Austria, 32) - Nathan Healey (Australia) 6:3, 6:2, 7:6 (7-3)
Andy Roddick (USA, 2) - Greg Rusedski (W. Brytania) 6:0, 3:6, 6:2, 6:3

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Wyniki trzeciej rundy

Jeszcze nie wszystkie mecze się odbyły, jak się zakończa to podam wyniki

I połówka

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Jarkko Nieminen (Finlandia) 6:3, 5:2 - krecz Nieminena
Marcos Baghdatis (Cypr) - Tommy Robredo (Hiszpania, 13)
Joachim Johansson (Szwecja, 11) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 24)
Taylor Dent (USA, 29) - Andre Agassi (USA, 8)
Marat Safin (Rosja, 4) - Mario Ancic (Chorwacja, 28) 6:4, 3:6, 6:3, 6:4
Olivier Rochus (Belgia) - Karol Beck (Słowacja) 6:7 (6-8), 6:1, 6:4, 6:2
Dominik Hrbaty (Słowacja, 20) - Gaston Gaudio (Argentyna, 10) 7:6 (7-5), 6:7 (8-10), 6:7 (3-7), 6:1, 6:3
Thomas Johansson (Szwecja, 30) - Kevin Kim (USA) 3:6, 6:2, 6:7 (4-7), 6:2, 6:2

II połówka

Guillermo Coria (Argentyna, 6) - Juan Carlos Ferrero (Hiszpania, 31)
Fernando Gonzalez (Chile, 23) - David Nalbandian (Argentyna, 9)
Rafael Nadal (Hiszpania) - Bobby Reynolds (USA)
Juan Ignacio Chela (Argentyna, 25) - Lleyton Hewitt (Australia, 3)
Tim Henman (W. Brytania, 7) - Nikołaj Dawidienko (Rosja, 26)
Radek Stepanek (Czechy) - Guillermo Canas (Argentyna, 12)
Jean-Rene Lisnard (Francja) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy)
Jurgen Melzer (Austria, 32) - Andy Roddick (USA, 2)

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Teraz Czas na kobiety, miałem nadzieje, że może zdziała Coś nasza Marta ale niestety

Wyniki pierwszej rundy:

I ćwiartka

Lindsay Davenport (USA, 1) - Conchita Martinez (Hiszpania) 6:1, 6:0
Michaela Pastikova (Czechy) - Anne Kremer (Luksemburg) 6:4, 6:4
Nicole Vaidisova (Czechy) - Maria Vento-Kabchi (Wenezuela) 6:7(4-7), 6:4, 6:2
Jelena Kostanic (Chorwacja, 31) - Casey Dellacqua (Australia) 3:6, 6:2, 6:2
Elena Lichowcewa (Rosja, 18) - Sanda Mamic (Chorwacja) 6:3, 6:3
Evie Dominikovic (Australia) - Mara Santangelo (Włochy) 6:7(5-7), 6:4, 6:3
Tathiana Garbin (Włochy) - Marlene Weingartner (Niemcy) 7:5, 7:6(7-5)
Karolina Sprem (Chorwacja, 13) - Monique Adamczak (Australia) 6:2, 6:3
Alicia Molik (Australia, 10) - Anabel Medina Garrigues (Hiszpania) 6:1, 6:3
Aiko Nakamura (Japonia) - Angela Haynes (USA) 6:3, 6:4
Tatiana Panowa (Rosja) - Antonella Serra Zanetti (Włochy) 4:6, 6:2, 6:1
Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra, 23) - Nicole Pratt (Australia) 6:1, 6:3
Anna Smashnova-Pistolesi (Izrael, 27) - Maria Sanchez Lorenzo (Hiszpania) 4:6, 6:0, 6:0
Tamarine Tanasugarn (Tajlandia) - Barbora Strycova (Czechy) 6:0, 6:2
Peng Shuai (Chiny) - Maria Elena Camerin (Włochy) 6:1, 6:2
Venus Williams (USA, 8) - Eleni Daniilidou (Grecja) 6:1, 7:5

II ćwiartka

Anastazja Myskina (Rosja, 3) - Kveta Peschke (Czechy) 6:1, 6:4
Tzipora Obziler (Izrael) - Emilie Loit (Francja) 7:6 (13-11), 6:4
Klara Koukalova (Czechy) - Meilen Tu (USA) 6:3, 6:3
Lisa Raymond (USA, 25) - Anastazja Jakimowa (Białoruś) 6:0, 6:1
Nathalie Dechy (Francja, 19) - Emmanuelle Gagliardi (Szwajcaria) 6:4, 6:3
Mashona Washington (USA) - Catalina Castano (Kolumbia) 6:2, 6:3
Tatiana Perebijnis (Ukraina) - Capucine Rousseau (Francja) 1:6, 6:4, 7:5
Francesca Schiavone (Włochy, 14) - Marta Marrero (Hiszpania) 6:3, 6:2
Patty Schnyder (Szwajcaria, 12) - Juliana Fedak (Ukraina) 6:1, 6:1
Michaella Krajicek (Holandia) - Stephanie Foretz (Francja) 6:2, 6:1
Abigail Spears (USA) - Meghann Shaughnessy (USA) 1:6, 6:2, 6:2
Tatiana Golovin (Francja, 20) - Ludmila Cervanova (Słowacja) 6:3, 7:5
Daniela Hantuchova (Słowacja, 26) - Akiko Morigami (Japonia) 6:4, 7:5
Barbara Schett (Austria) - Tiffany Welford (Australia) 6:3, 1:6, 6:2
Anna Czakwetadze (Rosja) - Arantxa Parra Santonja (Hiszpania) 6:3, 6:2
Jelena Dementiewa (Rosja, 6) - Aliona Bondarenko (Ukraina) 6:3, 6:3

III ćwiartka

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 5) - Jessica Kirkland (USA) 6:1, 6:1
Marion Bartoli (Francja) - Claudine Schaul (Luksemburg) 6:1, 6:3
Mariana Diaz-Oliva (Argentyna) - Saori Obata (Japonia) 6:3, 6:4
Gisela Dulko (Argentyna, 29) - Kristina Brandi (Portoryko) 6:3, 3:6, 6:3
Fabiola Zuluaga (Kolumbia, 17) - Selima Sfar (Tunezja) 6:3, 7:5
Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Severine Beltrame (Francja) 6:1, 6:3
Wiera Duszewina (Rosja) - Jill Craybas (USA) 3:6, 7:6 (7-2), 6:4
Wiera Zwonariewa (Rosja, 9) - Nannan Liu (Chiny) 6:4, 6:2
Silvia Farina Elia (Włochy, 15) - Julia Schruff (Niemcy) 6:3, 6:4
Marta Domachowska (Polska) - Ting Li (Chiny) 6:1, 3:6, 6:0
Elena Baltacha (W. Brytania) - Katarina Srebotnik (Słowenia) 5:7, 6:4, 6:4
Stephanie Cohen-Aloro (Francja) - Mary Pierce (Francja, 24) 6:2, 6:2
Shinobu Asagoe (Japonia, 28) - Anca Barna (Niemcy) 6:4, 6:2
Li Na (Chiny) - Laura Granville (USA) 6:2, 4:6, 6:2
Lindsay Lee-Waters (USA) - Zsofia Gubacsi (Węgry) 6:3, 7:5
Maria Szarapowa (Rosja, 4) - Sesil Karatanczewa (Bułgaria) 6:3, 6:1

IV ćwiartka

Serena Williams (USA, 7) - Camille Pin (Francja) 6:1, 6:1
Dally Randriantefy (Madagaskar) - Zuzana Ondraskova (Czechy) 6:1, 6:1
Sania Mirza (Indie) - Cindy Watson (Australia) 3:6, 6:3, 6:0
Petra Mandula (Węgry) - Flavia Pennetta (Włochy, 30) 3:6, 6:1, 6:3
Magdalena Malejewa (Bułgaria, 22) - Magui Serna (Hiszpania) 6:1, 6:1
Alina Żidkowa (Rosja) - Virginia Ruano Pascual (Hiszpania) 4:6, 6:1, 6:4
Sophie Ferguson (Australia) - Nuria Llagostera Vives (Hiszpania) 2:6, 7:6 (8-6), 6:4
Nadia Pietrowa (Rosja, 11) - Virginie Razzano (Francja) 6:1, 6:2
Martina Sucha (Słowacja) - Ai Sugiyama (Japonia, 16) 7:5, 6:4
Jewgienia Linecka (Rosja) - Lubomira Kurhajcova (Słowacja) 6:4, 6:1
Denisa Chladkova (Czechy) - Silvija Talaja (Chorwacja) 7:6 (7-3), 6:3
Amy Frazier (USA, 21) - Marissa Irvin (USA) 7:5, 6:1
Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra) - Iveta Benesova (Czechy, 32) 4:6, 7:6 (7-4), 6:1
Maria Kirilenko (Rosja) - Aniko Kapros (Węgry) 5:7, 6:2, 6:4
Dinara Safina (Rosja) - Zheng Jie (Chiny) 7:5, 3:6, 6:4
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Samantha Stosur (Australia) 6:2, 6:3

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Wyniki II rundy turnieju kobiet:

I połówka

Lindsay Davenport (USA, 1) - Michaela Pastikova (Czechy) 2:6, 6:2, 6:2
Nicole Vaidisova (Czechy) - Jelena Kostanic (Chorwacja, 31) 6:0, 7:5
Elena Lichowcewa (Rosja, 18) - Evie Dominikovic (Australia) 6:3, 2:6, 6:3
Karolina Sprem (Chorwacja, 13) - Tathiana Garbin (Włochy) 7:6 (7-5), 7:6 (7-2)
Alicia Molik (Australia, 10) - Aiko Nakamura (Japonia) 6:2, 6:4
Tatiana Panowa (Rosja) - Jelena Jankovic (Serbia i Czarnogóra, 23) 3:6, 6:4, 6:2
Anna Smashnova-Pistolesi (Izrael, 27) - Tamarine Tanasugarn (Tajlandia) 6:2, 6:2
Venus Williams (USA, 8) - Peng Shuai (Chiny) 6:3, 6:1

Anastazja Myskina (Rosja, 3) - Tzipora Obziler (Izrael) 6:4, 6:2
Lisa Raymond (USA, 25) - Klara Koukalova (Czechy) 6:0, 6:1
Nathalie Dechy (Francja, 19) - Mashona Washington (USA) 6:7 (2-7), 7:6 (7-5), 6:2
Francesca Schiavone (Włochy, 14) - Tatiana Perebijnis (Ukraina) 2:6, 6:3, 6:0
Patty Schnyder (Szwajcaria, 12) - Michaella Krajicek (Holandia) 3:6, 6:3, 6:4
Abigail Spears (USA) - Tatiana Golovin (Francja, 20) 7:5, 6:1
Daniela Hantuchova (Słowacja, 26) - Barbara Schett (Austria) 6:4, 6:0
Jelena Dementiewa (Rosja, 6) - Anna Czakwetadze (Rosja) 6:2, 6:1

II połówka

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 5) - Marion Bartoli (Francja) 6:2, 6:0
Mariana Diaz-Oliva (Argentyna) - Gisela Dulko (Argentyna, 29) 7:6 (7-2), 7:5
Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) - Fabiola Zuluaga (Kolumbia, 17) 6:2, 7:6 (7-2)
Wiera Duszewina (Rosja) - Wiera Zwonariewa (Rosja, 9) 6:3, 6:3
Silvia Farina Elia (Włochy, 15) - Marta Domachowska (Polska) 6:3 7:6 (7-5)
Elena Baltacha (W. Brytania) - Stephanie Cohen-Aloro (Francja) 2:6, 6:3, 6:1
Li Na (Chiny) - Shinobu Asagoe (Japonia, 28) 6:3, 6:4
Maria Szarapowa (Rosja, 4) - Lindsay Lee-Waters (USA) 4:6, 6:0, 6:3

Serena Williams (USA, 7) - Dally Randriantefy (Madagaskar) 6:3, 6:0
Sania Mirza (Indie) - Petra Mandula (Węgry) 6:2, 6:1
Magdalena Malejewa (Bułgaria, 22) - Alina Żidkowa (Rosja) 6:4, 7:5
Nadia Pietrowa (Rosja, 11) - Sophie Ferguson (Australia) 4:6, 6:0, 6:1
Jewgienia Liniecka (Rosja) - Martina Sucha (Słowacja) 6:0, 6:2
Amy Frazier (USA, 21) - Denisa Chladkova (Czechy) 6:1, 3:6, 6:2
Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra) - Maria Kirilenko (Rosja) 6:1, 6:1
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Dinara Safina (Rosja) 2:6, 6:1, 6:0

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Także jeszcze nie wszystkie mecze się odbyły wyniki podam wieczorem, może prędzej

I połówka

Lindsay Davenport (USA, 1) - Nicole Vaidisova (Czechy)
Elena Lichowcewa (Rosja, 18) - Karolina Sprem (Chorwacja, 13)
Alicia Molik (Australia, 10) - Tatiana Panowa (Rosja)
Anna Smashnova-Pistolesi (Izrael, 27) - Venus Williams (USA, 8)
Anastazja Myskina (Rosja, 3) - Lisa Raymond (USA, 25)
Nathalie Dechy (Francja, 19) - Francesca Schiavone (Włochy, 14)
Patty Schnyder (Szwajcaria, 12) - Abigail Spears (USA)
Daniela Hantuchova (Słowacja, 26) - Jelena Dementiewa (Rosja, 6)

II połówka

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 5) - Mariana Diaz-Oliva (Argentyna) 6:3, 7:6 (7-5)
Wiera Duszewina (Rosja) - Anna-Lena Groenefeld (Niemcy) 7:5, 6:4
Silvia Farina Elia (Włochy, 15) - Elena Baltacha (W. Brytania) 6:1, 6:0
Maria Szarapowa (Rosja, 4) - Li Na (Chiny) 6:0, 6:2
Serena Williams (USA, 7) - Sania Mirza (Indie) 6:1, 6:4
Nadia Pietrowa (Rosja, 11) - Magdalena Malejewa (Bułgaria, 22) 6:4, 6:4
Jewgienia Liniecka (Rosja) - Amy Frazier (USA, 21) 6:3, 6:4
Amelie Mauresmo (Francja, 2) - Ana Ivanovic (Serbia i Czarnogóra) 6:2, 7:5

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Jest już klika par czwartej rundy kobiet

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 5) - Wiera Duszewina (Rosja)
Silvia Farina Elia (Włochy, 15) - Maria Szarapowa (Rosja, 4)
Serena Williams (USA, 7) - Nadia Pietrowa (Rosja, 11)
Jewgienia Liniecka (Rosja) - Amelie Mauresmo (Francja, 2)

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Ludzie włączcie na EUROSPORT

Joachim Johansson - Feliciano Lopez

Jest piąty set 9:10 :/ , mecz już trwa 3h 40 min Ciekawe kiedy się skończy

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684
Osobiście kibiuje Johanssonowi już jest 11-10 dla Lopeza pewnie zaraz Johansson wygra gema dzięki serwisowi

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie

Następny temat

ławka skośna

whey deli