SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Armwresling w Białymstoku

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Witam, jestem w tym dziale zupełnie nowy, acz na forum już trochę czasu przebywam (głównie Doping). Nie powiem, że przeszukałem całe forum, bo skłamałbym, ale w wyszukiwarce sfd oraz googlowej typowałem główne zagadnienia, których szukam. Również w tematach przyklejonych nie znalazłem rzeczy, która mnie interesuje (w temacie o klubach nie znalazłem Białegostoku.

Czy ktoś z Was potrafi odpowiedzieć mi na pytanie czy w Białymstoku jest jakaś sekcja armwrestlingu? KiF czytam od ponad roku, czasem nawet dokładniej przyglądam się relacjom z zawodów w AW. Chciałbym z ciekawości spróbować swoich sił, zobaczyć jak to wygląda od tej bardziej zaawansowanej strony.

Rozumiem, że na jakieś MP nie mam co liczyć, bo gdybym zaczął trenować teraz (późno - 18 lat) to nie wróżyłoby mi to wielkich sukcesów. Na moją niekorzyść przemawia również to, że ćwiczę bodybuilding, a więc masa w nóżki również leci.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że faktycznie takiego tematu nie było i nie zaśmiecam forum.



Zmieniony przez - sooql w dniu 2009-03-04 23:38:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ten plan na sile moze przyniesc naprawde takie efekty??

Następny temat

co z czym łączyć??

WHEY premium