SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antoni i wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
1. WIEK: 25
2. WAGA: 110
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA:
-białko: ponad 2g na kg
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden 5 lat temu ktory trwal kilka miesiecy tesc lecial ciagle i raz wino raz meta raz antek
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ponad 5 lat
11. POZIOM BF%: chyba 30 albo nawet mniej napewno lepiej niz miesiac temu ( schudlem 4kg i spadlo mi 6 cm w pasie)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150 5 lat temu i od tego czasu nie bawie sie w rekordy
-martwy ciąg:
-przysiad:

Teść wszystkim, trendobry. Mam krotkie pytanie. Opindolilem w 3 tygodnie 50 tabsow anapolonu po 50 mg i teraz wbilem tescia minal tydzien i od jutra chcialbym zaczac z winstrolem . Zjadlbym ze 100 tabsow po 10 mg i pozniej dluga przerwa od orali. Mozna tak zrobic? Watroba to udzwignie? Niby niektorzy z was leca orale po 18 tygodni i luz ale chcialbym sie dowiedziec mniej wiecej jak dlugo mozna poleciec orale. Wiem ze piszecie 6-8 tygodni i tyle ale inna sprawa ze jedni wala np 30 mg mety a inni z was po 80 a to chyba tez roznica. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Ogólnie to autor posta chyba żyje w innym świecie. Wielki bęben i cycki jak moja żona, a ten ładuje antka i wino i teść. Kolego, zajmij się porządnie tą dietą, nie opuszczaj treningów, pilnuj cardio. Trzeba się w końcu obudzić. Antek nie zrzuci tłuszczu tym bardziej takiego kałdunu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Kto powiedział że tylko 6-8 tyg ?
Jak dieta?
Rozpisz ten cykl dokładnie jak ma wyglądać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Dieta ok i tak najlepsza w calym moim życiu.No zjadlem 50 tabsów antka przez 3 tygodnie tabs miał 50 mg. Jak skończyłem antka to tydzień temu walnąłem 400 mg mixa testa bulka soda. Od jutra bym przywalił przez 10 dni po 100 mg winstrolu ewentualnie 20 dni po 50 mg. Nie pije alko max dwa browary przez cały tydzień. No i tesc by dalej lecial 400 mg/week. A i za jakies 1,5 - 2 miechy mam badanie krwi i bedzie watroba badana i nie jest to do pracy moze byc nawet podwyzszone tylko wolalbym zeby nie wyj**alo tych alatow gdzies na 300 ale to mysle ze spokojnie duzo czasu. Lipidogram bardzo sie zj**ie po winie? Ostatnio jak sie badalem to bylo calkiem niezle tylko hdl mialem 5 ponizej normy ale ja to mam troche genetycznie i tez wazylem z 9 kg wiecej wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Czyli brałeś 150 antka ? Przez 3 tyg I teraz 10 dni 100 mg wina oral ?100 wina oral dziennie to jak kojarzę nawet zawodnicy z mr olimpia nie brali
Bez sensu te orale na start tutaj jeszcze brane w taki sposób
O w tym mixa jest?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Najlepsza dieta w życiu czyli jaka?ile kalorii jaki rozklad BTW
Z tego co kojarzę masz pewnie z 40kg nadwagi
Co chcesz zdziałać tym Antkiem,winem itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Czyli brałeś 150 antka ? Przez 3 tyg I teraz 10 dni 100 mg wina oral ?100 wina oral dziennie to jak kojarzę nawet zawodnicy z mr olimpia nie brali
Bez sensu te orale na start tutaj jeszcze brane w taki sposób
O w tym mixa jest?

No tak zgadza się ;D w czarnej ksiedze zawodnicy brali do 150 wina a Arnold walil cykle z 100 mg mety . No ten mix to jest 400 mg/ ml i ja ten jeden ml wale. Ogólnie ja widze po tym antku super zmiane na plus bo najciekawsze ze wzialem go na redukcji ;) ale wg badan to bardzo dobry pomysl bo miesnie ida do gory a tluszcz spada a w dodatku podnosi sie igf . Teraz woda zeszła i jest naprawde niebo a ziemia. A ze antek nie ryje mocno watroby chociaz wszyscy mowia ze ryje a jak sie zobaczy badania to ludzie po 6 lat brali 50mg antka i watroba w normie to mysle dowale jeszcze wina niby spala tluszcz pewnie gowno prawda ale troche bedzie lepsza definicja taki kick bedzie a potem bede lecial tescia te 400 ewentualnie podbije na 800 i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Wiesz jak to ja widzę? Że będzie źle
Zdrowie kucnie a ty dobijesz % tkanki tłuszczowej
Arnold jak bral takie ilosci to miał żarcie dopięte, w jego czasach treningi trwały godzinami
A Arnold targał już takie klamoty których to z podłogi nie podniesiesz
Antek pali tłuszcz, no proszę jaki hit
Czarna księga to była modna 20 lat wstecz, teraz to można ją w kosz wyrzucić
Pokładasz nadzieję w chemi a zarcia jie hce się dopiąć, no kolegonktos musi ci to powiedzieć prosto z mostu będzie źle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
jaaaaa85
Najlepsza dieta w życiu czyli jaka?ile kalorii jaki rozklad BTW
Z tego co kojarzę masz pewnie z 40kg nadwagi
Co chcesz zdziałać tym Antkiem,winem itd?


Mam diete od dietetyka klinicznego. Mi pasuje. 2600 kcal. Pilnuje sie jej. Juz nie chce mi sie sprawdzac dokladnie tego makro ani ci podawac tych posilkow ale wiem ze robila to osoba nie z pierwszej lapanki i widze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
lodzianin1
Wiesz jak to ja widzę? Że będzie źle
Zdrowie kucnie a ty dobijesz % tkanki tłuszczowej
Arnold jak bral takie ilosci to miał żarcie dopięte, w jego czasach treningi trwały godzinami
A Arnold targał już takie klamoty których to z podłogi nie podniesiesz
Antek pali tłuszcz, no proszę jaki hit
Czarna księga to była modna 20 lat wstecz, teraz to można ją w kosz wyrzucić
Pokładasz nadzieję w chemi a zarcia jie hce się dopiąć, no kolegonktos musi ci to powiedzieć prosto z mostu będzie źle



No dobra moze nawet masz racje, ale jednak cos tam schudlem i chyba na zdjeciach widac lekka roznice. Powiedz mi czy progres jakis jest czy nic? Zostawilem nawet daty na zdjeciach pierwsze 5 luty drugie dwa dni temu

[img













Zmieniony przez - Litwin123 w dniu 2022-03-28 08:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Cos tam schudłeś ale dlatego bo masz ujemny bilans a nie od Antka
Tak spada tluszcz,rosną mięśnie na antku blagam ..każdy by tylko na antku jechal
800mg testa?Tobie jest potrzebny porządny treng,aero i micha
Co do diety,to że masz od specjalisty nie znaczy ze jest dobra już tu ludzie wrzucali diety od dietetykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Po winie zejdzie troche wody, ale czy to można uznać za jakiś efekt po antku...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokie estre ( aromasin) proszę o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl test prop + oxa

WHEY premium