SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal cuts czy Tse???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
Mam pytanie bo na dniach będę zamawiał suple na redukcję oraz w planach jest rzeźba ,co lepiej mi wyjdzie . 1 opakowanie animal cuts czy 270 caps TSE ? i jeszcze jedno pytanie czy bcaa bedzie niezbędne ? bo chciałbym jego nie kupić a w zamian za to 4kg ostrowi :)

No Pain No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Mam pytanie bo na dniach będę zamawiał suple na redukcję oraz w planach jest rzeźba ,co lepiej mi wyjdzie . 1 opakowanie animal cuts czy 270 caps TSE ? i jeszcze jedno pytanie czy bcaa bedzie niezbędne ? bo chciałbym jego nie kupić a w zamian za to 4kg ostrowi :)

Weź Cuts i tak nie bedziesz ciągnoł 60 dni na TS bo ci sie organizm przyzwyczai
Zamiast tego shitu z ostrowi zainwestuj w diete i kup aminokwasy i bierz około treningowo.



Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-01-04 10:51:43

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
Ankieta działu !!!

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
a dobrym rozwiązaniem będzie animal cuts + 300caps bcaa od olimpu + jakaś dieta ?przez ile to stosować :)

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Spalacz wez Cuts'a
BCAA obowiazkowo np Bcaa Xtra lub Mega Caps olimp


piszesz jakas dieta?

nie masz pojecia co chcesz robic

wez sie najpierw za odzywianie

a ppozniej za suple

bo zabierasz sie za cos od dupy strony

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
zależy mi na redukcji a przy tym na rzeźbie ,puki co chce się zdrowo odżywiać i jeść co 2,5h a później się pomyśli o mocniejszej diecie :D

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nie

najpierw dieta

to ona jest podstawa redukcji

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCA + AMINO BCAA

Następny temat

czy zmienić odżywki ??

WHEY premium