SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal M STAK i STAK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
witam moglby mi ktos rozpisac cykl na 18 saszetkach animal stak i 21 saszetkach m staka?? do tego mam jeszcze 150 tabs krety mono olimpu dzieki z gory pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
na pewno masz napisane tam jak stosowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
no niby jest napisane ale jak brac dana odzywke, a to sa dwie rozne i obie pisze zeby brac przed treningiem i po obu pisze zeby zrobic tydzien przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to są 2 praktycznie takie same bo m-stak to ulepszona wersja staka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
czyli brac najpierw jedna 40min przed treningiem po calej puszce tydzien przerwy i druga pucha tak samo?? napiszcie mi chociaz czy staka i mstaka jest tylko w dni treningowe czy caly czas bez przerwy codziennie jedna saszetke i gdzie dac w miedzy czasie krete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dt daj ~30min przed treningiem m-staka a w dnt na noc staka
+ kreta rano i po treningu po 5g


stak i mstak to boostery testa takze przed tr i noc bedzie ok ale z tego co pamietam to m-stak pobudza takze na noc odpada a przed tr jak najbardziej bedzie ok

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-05-17 15:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
a zdazy sie to rozkrecic po 19 dniach?? bo czytalem ze dosc dlugo wchodzi i dlatego cykl trzeba robic z 2 puch z tygodniowa przerwa miedzy nimi a jak zjem obie naraz to mi wydjzie tylko 19 dni cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
19dni to za malo niestety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
no to dlatego pytam zeby mi ktos rozpisal dluzszy cykl na 2 puszkach odzielnie tzn co mam zjesc pierwsze czy to bez znaczenia myslalem ze najpierw 18 saszetek staka niewazne czy treningowy czy nie w dt staka przed silka 5g krety po w dnt 5g mono rano staka po obiedzi pozniej z 5 dni przerwy i tak samo m staka moze tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
stack pozniej m stack

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko a alergia

Następny temat

pomoc odnośnie odżywek

Wiecej