SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc odnośnie odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

71kg 171cm

Staż treningowy

j/w

Cel cyklu

masa i siła

Stosowane już wcześniej suplementy

j/w

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

j/w

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

mam diete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
Witam zalożyłem konto, aby poprosić was o pomoc mam 18 lat ćwicze około półtora roku rok temu brałem mono universala i gainera mex nutrition były to moje pierwsze odżywki i teraz mam zamiar kupić następne mam 171cm wzrostu i ważę 71kg. Moim celem jest masa mięśniowa i siła pragnę zaznaczyć, że diete mam i wiem,że jest ona najważniejsza a suple to tylko dodatek. Chciałbym przedstawic co wybralem i czy będzie to odpowiednie do mojego celu:
Trec - Dibencozide Force - 100 kap.
Trec - NitroBolon II powder - 550 g
Mex nutrition - American Standard Whey - 2270g lub 4x Olimp - Whey Protein Complex 100% - 700 g i które z tych białek było by lepsze ewentualnie jakie jeszcze możecie polecić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nitrobolon 2 lub energized + cm3/mono + 2-4 wpc olimp chyba ze jakies promo na 4 sztuki masz

albo wzial bym dużą puszke Nitro 2 lub E i brać rano i po treningu a przed treningiem np S.A.W

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-05-17 15:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
czyli brać ten stack i do niego dorzucić jabłko lub mono i białko tez jakieś kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
bo tak mógł bym przeznaczyć gdzieś 300zł z lekkim hakiem i to jabłko lub mono już mogło by troche wykraczać poza fundusz

Zmieniony przez - MłodOn w dniu 2013-05-17 15:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja propozycja;

mała puszka nitro 2 lub Energized
mala puszka jabłczanu/mono gdizes 200-300g styknie

i dawkowanie było by; rano kreta i po treningu nitrobolon, w dnt tylko kreta
coś przed treningiem jak mowie mala puszka 200gramowa s.a.w lub aakg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
to można spróbować z mc3 treca bo mono już kiedyś brałem i może ładnie podziała. To w takim razie zrezygnować z tego białka? Najbardziej to mi na masie zależy a ktoś mi mówił, że białko i gainery to bardziej długotrwały efekt niż kreta tak, że już nie wiem ;( niedługo wakacje będę miał dużo czasu bo do szkoły nie będę chodził i waśnie wtedy bym chciał zacząć ten cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
wpadłem na pewien pomysł a mianowicie:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315
kupic cm3 treca brac rano i w dnt a w dt tylko nitrobolon i do tego jakieś dobre białko wieloskładnikowe 3kg jakieś witaminy ito dibencozide i pić białko po śniadaniu i po treningu. Co o tym myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal M STAK i STAK

Następny temat

Szukam super znawcy;]

Wiecej