SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

And1 Mixtape vol.6

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


kuzwa 3 razy probowalem zdjecie wsadzic ale mi nie wchodzi
To zdjecie powyzej to jest koles ze SlamNation (tez niezle wsady wymiataja) - ma ktos moze cos o nich, jakies filmiki bo nie moge znalezc zbyt wielu rzeczy?

BALL above ALL!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sebasket, ale Flash ma jakieś 172!!! Jest niewiele większy od Webb'a!!!
Ludzie doradźcie mi jak rzucać "pewne" dwójki. Bo dryblowanie i triki to już prawie opanowałem, a rzuty no niestety... Może wogóle jakąś technikę rzucania, jak ćwiczyć itp

"Do bólu można się przyzwyczaić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam kolesia 167 co z miejsca chwyta sie obreczy!
Technika rzutow? Staraj sie trzymac reke zgieta w lokciu pod katem okolo 90 stopni, wyrzucajac prostuj cala reke, plynnym ruchem nadgarsta podkrec pilke i po rzucie trzymaj reke wyprostowana. Nie rzucaj plasko, staraj sie, zeby pila wpadla pod katem 45 stopni. Poprobuj z roznym rozstawieniem palcow rzucajacej reki. Mam nadzieje ze cos moje rady pomoga.

BALL above ALL!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Sebasket, jutro se poćwiczę. Aha we wtorek mam mecz towarzyski jak się przygotować, żeby być w formie i ogółem??? Jutro od 8:00 mam wolną salę gimnastyczną do godziny 13:00. Aha, ćwicze se wyskok i mam nadzieję, że już po feriach zimowych będe robił paczki. Narazie brakuje mi jakiś 5 cm!!!

Teraz wracając do And 1 to postaram się wypisać te najfajniejsze zagrania:
- boomerang
- crossover
- flinstone shuffle
- hipnoztyzer
- dryblujesz za sobą i nagle ruszasz do przodu pozostawiając za sobą piłę (gość nie wie co jest grane)
- szybko dryblujesz i odbijasz piłe od tablicy, łapiesz i idziesz dalej
- kanały!!! Moje ulubione! Najlepsze są jak zrobisz komuś zagrywając piłkę zza niego
- Odbicie od głowy (jescze mi nie wychodzi, raczej trafiam w twarz )
- orbitka wokół głowy a podrzuceniem za siebie, ale lepsza jest jak się odbije od ziemi!!!
- podanie, niby robisz orbitke wokół własnej tali, zatrzymujesz się przy plecach i wracasz wcześniejszą stroną
- to samo co u góry, tylko już wpełni nie wracasz tylko podajesz na drugi front
- to z przewróceniem się na ziemie z piłą w jednej łapie, a potem trzymasz ją w drugiej
- piruety są tesch efektowne

czy o czymś zapomniałem???


"Do bólu można się przyzwyczaić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomniales hurricane heh, nie bede komentowac zagran

BALL above ALL!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie może panowie wszystkie części na cd ?



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam na kompie vol.1 vol.4 i vol.5 a na płytce vol.3 i vol.2!!!
Nie mogę się doczekać tej 6!!!

"Do bólu można się przyzwyczaić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam na cd wszystkie czesci (1-5) i poza tym And1 On Hallowed Ground, EBC, The Notic MixTape i Ball Above ALL

BALL above ALL!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Też mam wszystkie części na cd.Mam też na cd MJ To The Max,Come fly with me i MJ Air time.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
And1 On Hallowed Ground
EBC
The Notic MixTape
Ball Above ALL
MJ To The Max
Come fly with me
MJ Air time

Można to ściągnąć z Kazaa bo wiem, że jest Ball above all ale nie mogę ściągnąć i Ebc, ale też się mi ani razu nie udało.

Czy ktoś widział "Mixtape z Goleniowa???" nagrany został, przez jakąś grupkę ludu z Goleniowa, ale tylko słyszałem, skąd można ściągnąć???





"Do bólu można się przyzwyczaić"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wstępowanie i inne ćwiczenia

Następny temat

OGÓLNOROZWOJÓWKA (siła, skoczność, szybkość, gibkość, zwinność)

WHEY premium