SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar + T3 tiromel

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3639

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

113

Wzrost

183

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2g na kgmc

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tren plus teść, deca plus teść, omka solo, tren solo, teść solo

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Redukcja szybka

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94775 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
To zupełnie dwa inne środki
Gw podniesie wydolnosc przez co dłużej możesz np cisnac aero
Dawka 20 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
To też dobra sprawa ale pewnie szału w spalaniu nie oczekiwać, tak jak piszą że pomaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
cos tam na pewno pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Gw szału na spalanie nie zrobi, praktycznie nic nie zrobi . Obecnie jeżeli się to bierze to w sytuacji poprawy glikemii czy poprawy profilu lipidowego . Kolejna rzecz możesz i brać tą oxe i myśleć ze ci mięso przytrzyma „ wiara czyni cuda”. Na dzień dobry T3 bez pojęcia , bo przecież nie chce się porzadnie trzymać michy i zap*****lac cardio. . I podejście ze w 2 miesiące chcesz się wyciąć :). Gratuluje. Bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
kolega szybko sie przekona, ze farmakologia to zadna magia i bez trzymania miski i odpowiedniej dawki dod akt za wiele nie pomoze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94775 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Próbowałem to wytłumaczyć ale bez jakiego kolwiek efektu ,sprawa na 2 kolega po grubych cyklach a pyta o p******y dziwne trochę jak dla mnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
Dobra koniec tematu. Miska miską, trzymana będzie. Nie uważam sie juz za sportowego wariata, wiele rzeczy po zapominałem, wiele się zmieniło z czasem, mam na myśli dawkowanie, długość cykli na poszczególnych srodkach. Chciałem coś usłyszeć sensownego a zostałem zjechany. Ale może to też jakas nauczka, by nie pchać w siebie chemii jak cała ekipa odradza. Zawsze to jakaś motywacja więc dzięki. Niech ktoś tylko powie czy te 20 mg gw to rano na czczo czy dwa razy dziennie i czy paczka 60 tabsow wystarczy na taki cykl czy kupić dwa opakowania i lecieć 30? Jeszcze w tym pomóżcie i nie zaśmiecam forum. Ps. Wesołych świąt życzę wszystkim dzikom!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
20mg Ci wystarczy, raz dziennie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1140
Jedno opakowanie 60 tabs też? Wxn czy brawn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
chlopie skad mam wiedziec ile bedziesz potrzebowal i jak dlugo bedziesz to lecial. 20mg dziennie przez miesiac = 600mg. rozne firmy roznie robia mg/tabs. zdecydowanie wxn.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

data waznosci tescia

Następny temat

Cykl na propie + oxa

WHEY premium