SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon Balkan Pharmaceuticals - jakie opinie?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
JA JUZ MAM TEGO ANTKA-WLASNIE PLANUJE CYKL SOLO 150MG 3TYGODNIE NA SPRAWDZENIE ALE DOPIERO ZA MIESIAC WIEC ZDAM RELACJE CZY KLEPIE-KORCI JAK CHOLERA ZEBY JUZ SPRAWDZIC



Zmieniony przez - BACHMEN w dniu 2010-12-13 22:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
kupujecie jedna tabletek bo p.i.e.r.d.o.l.n.e z tego goscia.

Zmieniony przez - PowerJect w dniu 2010-12-13 22:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1556
Znamy to UG cienkiej jakosc nie idzie to trzeba oczernic cos dobrego .hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
*******eeee nie czytam tego tematu !!!!
Antek przy dawce 100mg klepie konkret a tu piszą ze jeden listek zżarł i lipa, takie rzeczy tylko na niebieskim forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze towar z pierwszej polki idzie to zamowic jakos ze strony???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
150 mg na raz za duzo przy 75 mg mnie z butow wyrywa:) chodz dojde do 125 na dzien. polecam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2285
ech....
polowa co tu ochi i achy same pisze, nawet nie jadla tego
bemo26 jadles ?
bo wsiadasz na kazdego kto cos neguje ?


ja jadlem,jem,i lipka.
cos smyra,
ale androlic lepiej juz dziala,
ten rynkowy,czyli walek.
z tego supehiper balcana przeszedlem na phoenix,bo tamtego braklo.
waga up!

ps. starczy tej reklamy....
lepiej sie juz nie bedzie sprzedawac.
a z wrobla nie zrobicie jastrzebia

diamondtropin/somatrope/hygetropin/omnitrope:
5iu / ed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Hygetropin jadłem jak tylko był w obiegu w Polsce i wyrywa z butów... i wsiadam na tego co pisze głupoty na dobry towar !!!
Powiem więcej teraz biorą ludzie u mnie na siłowni i widzę jak działa więc nie rozumie kur.w.a opinii ze nie działa itp.. to co masz ujowego dila ze ci wałka sprzedał ? to go zmień.,, a zobaczysz jak działa antek z balkana...
Reklamy nie robię bo nie mam interesu z tego....
Na niebieskim forum tak jest ze jak coś działa zaje.bi,ście to zaraz znajdą się ludzie co napiszą ze lipa ze nie działa itp... Wiadomo czemu !!!!!!

Wyj.eb.ab.ne mam na wasze opinie !!! liczą sie tylko opinie od chłopaków z siłowni
Pozdrawiam a teraz piszcie swoje wypociny

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2010-12-14 09:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
podrobki napewno sie pojawia kwestia czasu trzeba miec sie na bacznosci juz mi sie nie podoba to ze pisali ze zamiast wybitej seri i daty jest wydrukowana dziwne zmiany co maszyna sie zepsola ?? towar jeden z najdrozszych wiec bedzie kusil nie jednego na podrabianie
pozdroooo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Przecież wiadomo o co chodzi naprodukowali połśrodków i teraz to sie nie sprzedaje. Do tego Orginał British Dragon sie pojawia w PL, Flormedico ten dobry w nowej szaczie tez bedzie juz wkrótce w na rynku. To i gałązka, na której siedzą marne PL UG podcieła się już na dobre.


Zmieniony przez - fortdodge w dniu 2010-12-14 10:27:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trenbolone Acetate 100 + GONASIS HP 2000 U.I

Następny temat

Farmak - T.Propionate

WHEY premium