SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren Trenbol 100 Genesis- jakie macie opinie?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
Witam.
Chciałbym dowiedzieć sie czegoś na temat tego środka. Mogę mieć dokładnie taki sam jak na zdjęciu. Co o tym sądzicie? Brał ktoś go?

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
Dzięki wszystkim za opinie...
Zdecydowałem się jednak na trena Genesisa. Działa i tyle w tym temacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
to niejest genesis wiec temat niech leci jak bys cos mial to bys real zdiecie wstawil a nie z neta.

Nie ma op*****lania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
A nie pomyslales ze kolega wyzej wstawil nie swoje foto, bo sie przymierza do zakupu i pyta o opinie pierw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
też jestem ciekaw czy dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
a moze nie zdjecie kolegi bo te na foto to stary genesis z kapslem genesis a ten co ma lub chce miec to fakegenesis i ma kapsle flipoff i niema nic wspolnego z tym genesisem na zdjeciu i raczej niema tam trenu lub jest w sladowych ilosciach i raz juz ten temat polecial i raczej poleci i drugi.

Nie ma op*****lania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
na foto jest taki genesis jak krazy na rynku, prostokatny hologram i kapsel z napisem genesis, jest to podrobka ale niewiadomo czy dziala dlatego pyta o opinie. a takich z kapslem flipoff to nawet nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
to malo widziales bo ja niewidzialem podróbki z kapslem genesis.

Nie ma op*****lania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
A ja widzialem podrobke z kapslem genesis, wlasnie na slowacji takie cos krazy i czechach, srodki dzialaja, lecz cena jest taka ze wolalbym kupic alphe, pewna niz sie bawic w krolika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17190
podpisuję się pod postem wyżej. meta i enan działają. a cena nie taka straszna.

życie jest za krótkie,żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi i opinie. Rezygnuje z tego trenu.
A czy może ktoś wyrazić opinie na temat Trenbolonu Tren 100 Atomic-Labs. Takiego jak na zdj nieżej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1273
wyobraznia nie zna granic ludzi ktora to produkuje unas ale wkoncu oczy sie ciesza jak widza cos jak ma niby jakoms baderole srebna to koleja sciema produkcji na dolnym slasku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

APEX propionat fake?

Następny temat

Methanaxin org/fake?

WHEY premium