SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anabolic Amino 2300, BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1771
Wiem, że anabolic amino zawieraja BCAA - poniewaz duzo plywam i biegam - jest sens brać jeszcze dodatkowo same BCAA?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Mysle ze szkoda kasy , zainwestuj sobie moze w carbo albo w kreatyne ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie warto kupowac BCAA osobno.Strata kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Co chcesz osiagnac przez dolozenie BCAA?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1771
Mam tak rozpisane treningi ze w dni w ktorych ćwicze z cieżarami ide sobie leeko poplywac; natomiast w dni wolne od cwiczen rano biegam 3-5 km bardzo duzo plywam (ok 3km) - niestety na drugi dzien mam czasami problem z dzwignieciem wszystkiego co sobie zaplanowalem. Nie zalezy mi na masie, tylko na wytrzymalosci i sile, ale chyba nie wyrabiam z regeneracja. Do tej pory jedyne co bralem to gluckozamina, zma. Mam w domu anabolic amino Olimpa i myslalem czy w regeneracji nie pomoglyby mi jeszcze ososbno bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dostarczasz odpowiednia ilosc skladnikow pokarmowych z diety?
ZMA byloby dobre w Twoim przypadku, witaminki, zenszen, carbo dla lepszej odbudowy glikogenu w miesniach po ciezkich treninigach. BCAA rowniez moze byc. Myslales nad kreatyna? Jaki masz staz?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1771
Z dieta jest spoko. Co do kreatyny to jest jeszcze duzo za wczesnie - trening silowy dopiero od roku. Tylko co z tym BCAA - mam je w anabolic amino - bralbys jeszcze dodatkowo same BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Mozesz dodatkowo je brac. Ja bym je stosowal przed treningami. Bralbym tez Carbo po treningach.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1771
Dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna z wodą mineralną gazowaną ?

Następny temat

Multipower czy Olimp

WHEY premium