SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AnaPoLoN Potrzebna poważna porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2427
kupiłem Sylimarol 70mg na osłonkę ,to może po tygodniu podbiję dawkę do 0,5 tabsa , jem spokojnie 5,6 posiłków dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2427
a powiedzcie mi jakie są środki na odblokowanie legalne, które można kupić w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kretem se możesz legalnie zlew odblokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
Xenna fix moze cie odblokowac

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2427
nabijacie się k***wa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
a co innego robic, kurna ktos ci cos madrego mowi a ty***** kladziesz robisz swoje. jakiej reakcji sie spodziewales

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
Lajt87 przypominasz mi takiego kolesia z ktorego byla polewka, bo kiedys pytal jaka ilosc brazera do ciala powinien jesc codziennie , bo czytal ze brazer podkresla rzezbe i on tez chcial miec taka podreslona rzezbe

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2427
No ok normalnie Śmiechu warte to wszystko jak tak patrzę na te wasze odpowiedzi to żal mi się robi i serio odłożę tego antka i inne badziewie tego typu bo naprawdę nie chcę pie*****ć jak wy zryte baniaki , sory za takie słownictwo ale już naprawdę zrozumiałem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
jesteś głupi czy udajesz?

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2427
hahahaha ja tu potrzebuję poważnej porady a ty sie pytasz czy głupi jestem ;] haha masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop organon- dziwna sprawa

Następny temat

Pogadajmy o Dece 2

WHEY premium