SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alvarez vs Chandler nowy termin walki 19.11 na Bellator 58

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2541

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
jak obstawiacie ta walke?

wg mnie Alvarez bedzie mial bardzo trudna droge do przebycia, jak sobie przypomne Chandlera i Helda ktory mu prawie lamal noge a ten ani myslal klepac zaczynam sie zastanawiac czy ten czlowiek odczuwa bol. do tego jest mlody, ciagle sie rozwija.

nie mniej jednak Eddie stanowi dla mnie klase sama w sobie i wierze iz wygra. (aczkolwiek unikalbym obstawiania tej walki u bukmacherow, predzej bym postawilna Chandlera ~1.30 Alvarez, ~3.00 Chandler).

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nareszcie Bellator zorganizował ten pojedynek faktycznie cięzka walka do obstawienia, bo trudno powiedzieć z pewnością kto wygra. Ja jednak stawiam na Alvareza, bo jednak coś nie moge sie przekonać do Chandlera, nawet mimo tego, że wygrał turniej, i dalej jest niepokonany. Po tej walce rozwieją sie moje wątpliwości co do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka przełożona na 19 listopada na gale nr 58 z powodu kontuzji filadelfijczyka.

Oby Eddie wyszedł w dobrej formie i nie przeszkodziło to w przygotowaniu szczytowej formy na Chandlera. Kontuzja mało groźna ale jednak wymagała przełozenia walki.

Na gali 58 będize także walka w catchweigth 195 pomiędzy Lombardem a Prangleyem solidną rozpiske Bellator przygotował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
odliczalem dni..

Lombard powinien do UFC isc.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gala już za tydzień!







Pojedynek o pas mistrza Bellatora w wadze lekkiej
155 lbs.: Eddie Alvarez (22-2) vs. Michael Chandler (8-0)

Główna karta:

Catchweight 195 lbs.: Hector Lombard (30-2-1) vs. Trevor Prangley (23-8-1)
145 lbs.: Marlon Sandro (19-3) vs. Rafael Dias (15-8-2)

Pozostałe:

115 lbs.: Jessica Aguilar (11-4) vs. Lisa Ellis-Ward (14-6)
185 lbs.: Jonas Billstein (9-1) vs. Reggie Pena (9-5)
155 lbs.: Cosmo Alexender (0-1) vs. Avery McPhatter (2-2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja pierniczę, to TEŻ 19 listopada. Na prawdę nie wiem kto wygra. Zobaczymy czy sprawdzą się słowa Chandlera o zapasach.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Gala ciekawa ale jakoś nie łapię tego Hectora i nie widzę go w 185 w ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak w ogóle to Prangley nie ma żadnych szans.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Imo głupio Lombard robi decydując się na walkę z Prangleyem. Nie ma w sumie wiele do zyskania, bo tamten ostatnio ma liche notowania po kilku porażkach i bliskiej decyzji z Jardinem. Mimo to jest niebezpieczny i seria 19 zwycięstw może pójść wp***u. Z drugiej strony przynajmniej dowiemy się pi razy drzwi jakby sobie Lombard poradził w UFC, bo rekord ma imponujący, ale większość nazwisk w nim szału nie kręci.

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2011-11-15 22:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Uczciwie mówiąc pojedynek w 195 f. przy jego gabarytach niedużych nawet jak na 185 jednak zasługuje na odmianę, aczkolwiek Prangley dał się ostatnio zjeść dwa razy strasznie....

Co prawda podniesienie walki w pojedynku z Mizuno było kijowe, ale kolanem oberwał równo.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nom, Hector jest dość ciężki jak na swój wzrost i coś czuję, że w pierwszej lidze szybko by się ewakuował do WW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening co drugi tydzień.

Następny temat

Wybór rękawic MMA

WHEY premium