SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alistair Oveerem gorąca dyskusja ..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakiej innej wadze???elektronicznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Ześ teraz się serious popisał Couture walczył w ciężkiej z Lesnarem, Nogiem,Gonzagą, Silvią , nawet z Toneyem był w ciężkiej ;) od 2007 bodajże walczy w ciężkiej, tylko z Colemanem był w od tego czasu w kategorii 205 ;)

Zmieniony przez - Kalif w dniu 2010-10-25 16:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Kalif i tu się z Tobą poniekąd zgodzę co do Fedora.. Wszechczasów to oczywiście nr 1 ale ogólnie to chyba jednak nr 2. Ale pobił przed Rogersem Arlovskiego, wcześniej Silvę w pięknym stylu a wtedy to nie był wypalony dziadek. Teraz nie wiem gdzie mam usadzić Fedora bo nie walczy z nikim z Top i w ogóle rzadko walczy, raczej z szacunku dostał to 1 miejsce niż z tego co pokazał w tym roku.

Klasyfikowany jest jako LHW :
http://***************/ranking-mma/
Chociaż dziwne bo z Toneyem walczył w ciężkiej ważył chyba 102kg, ale jest jak jest.
Zmieniony przez - Serious1 w dniu 2010-10-25 16:32:31

Zmieniony przez - Serious1 w dniu 2010-10-25 16:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Randy skacze między wagami - znajdziesz go i HW i LHW, ale nie mów że to inna waga, bo obecnie to cały czas walczy w HW ;) od 2007 tylko z Colemanem był w kategori 205, więc obecnie to raczej HW

Zmieniony przez - Kalif w dniu 2010-10-25 16:36:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Zgadzam się, ale obecnie jest klasyfikowany jako LHW i nic na to nie poradzę... Też mnie to dziwi ale jest jak jest. Dlatego go nie wpisałem, tak to byłby u mnie na 9 miejscu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gdyby zawodnik K1 walczył na zasadach k1 w klatce z tymi małymi rękawiczkami pewnie by wygrał a raczej na pewno, bo znów by się czuł pewnie ,że wchodzi w klincz , nie musi się obawiać nie wygodnego obalenia ani dźwigni bo po prostu się osłania i klinczuje.. W mma tak nie ma i dlatego wielkie gwiazdy k1 w mma nic nie znaczą, wyjątkiem jest tu tylko i wyłącznie Cro Cop.

A Melvin?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Ja się pytałem o Twój ranking a nie zestawienie na podstawie innych źródeł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co do Overeema - to, że pokonał Rogersa efektowniej i efektywniej od Fedora, to jeszcze nie znaczy, że na sto procent jest mega-w-c***-wymiataczem. MOŻE rzeczywiście nim być, ale, żeby mieć pewność to trzeba poczekać na jego walkę z kimś na prawdę dobrym. Np. z Fedorem I tyle. Ale potencjał na pewno ma.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ja to bym chciał, żeby ci dobrzy wreszcie sami zdecydowali się na walkę z Alim, hehe.
Albo, żeby przeszedł do UFC - tam dostanie kogoś mocnego od razu i nie będzie żadnych lamerskich fochów i udziwnień.

Faktem jest, że przez całą masę znawców - rzecz jasna oprócz Seriousa - Overeem jest postrzegany jako megagroźny przeciwnik. Na tyle groźny, że rzekomo ambitni i wybitni zawodnicy z organizacji, w której walczy, nie próbują mu odebrać pasa, co jest kuriozum jakiego wcześniej nie spotkałem (nie licząc boksu i braci Kliczko, również nie bez powodu siejących strach, ale wielokrotnie przetestowanych). Zazwyczaj to mistrzowie są wręcz oblegani i wyzywani do walki na każdym kroku.

Przecież to oczywiste, że KAŻDY chce mieć pas organizacji i wagi w jakich walczy, czyż nie? A tu słyszymy wyjątkowo głupie wymówki. Taki Werdum to się po prostu ośmieszył, Fedor też nie błysnął wybierając teoretycznie znacznie słabszego zawodnika do zdemolowania (za co pięknie został ukarany przez los, hehehehe).

I nie bez powodu Ali musiał się DOPRASZAĆ i DOMAGAĆ walki z Fedorem, nawet pozwalał sobie na lekceważący ton.

I co? Fedor i jego błyskotliwy menago obudzili się dziwnym trafem po paru ładnych miesiącach - gdy Ali zaczął walki w formule K1.

Te obawy nie biorą się znikąd.

Polecam wszystkim "THE REEM" genialny dokument, który więcej mówi o Alim niż wszystkie teoretyczne wyliczanki z tego tematu.

Serious, widziałeś ten dokument?

Alistair Overeem jest obecnie zawodnikiem z mega motywacją, nieludzką wręcz pewnością siebie, nie widać w nim żadnych wątpliwości. Cały jego rozkład dnia poświęcony jest treningowi i rozwojowi - typ jest tak zmotywowany, że trenuje nieludzko, żre jak dzik (kto robił masę, ten wie jak czasem męczące może być jedzenie), kondycyjnie to się wręcz katuje. Do tego dochodzi cała otoczka: masaże, rekonwalescencja, farmacja (ehhehehe) - wszystko w 100% podporządkowane jednemu celowi.

Można powiedzieć - każdy ciężko trenuje, ale to nie jest do końca prawda. U Overeema to jest 100% skupienie, takie coś widać chyba tylko u Velasqueza i JDS.


Oczywiście to tak naprawdę nic nie dowodzi. I mnie bardzo to męczy, że Overeem w MMA nie walczy z nikim z samego szczytu. Męczy mnie to, bo mogę jedynie wierzyć w niego, ale bez empirycznie popartej pewności.
A mi wiara nie wystarcza, hehe.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-10-25 17:11:51

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Endekital napisałeś chyba pierwszy mądry post :) Oglądałem ten filmik ale to nic nowego, co do tego unikania jego to jest Biznes jak to działa to nie wiemy ... Ci mówią tak a Ci tak .. Gdyby zdecydował się walczyć w UFC takich sytuacji by nie było ...
Puar Melvin to dla Ciebie poziom Cro Copa ? To jest Alistair .. Nic nadzwyczajnego, gdzie on walczy z kim ? Osatnio dostał nokaut w 1 rundzie .. Zwykły gość , nawet gorszy od Oveerema bo Oveerem kiedyś walczył z czołówką, rzekłbym ,że należał do czołówki. A Melvin ? Chyba kpisz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sponsoring zawodników - firma Dragon Sports

Następny temat

Shane Carwin wycofuje sie z UFC 125

WHEY premium