SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alchemia TREN

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie ze alchemia sie przeksztalcila w inna firme to co jest na rynku to resztki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jakies szczegoly? Myslisz ze nie zmienila rynku tylko nazwe jedynie? Chodzily sluchy ze ma isc na zachod. Nie pisz dokladnie nawet jak wiesz, ale napisz ile mozesz. Dzieki z gory. Mysle, ze nie tylko mnie to ciekawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Firma ta miala swietna renome wiec nie sadze aby zmieniali nazwe i zaczynali od nowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tez tak mysle, dlatego pytam. Podobno miala opuscic granice Polski i zawitac gdzies w innym kraju. Szkoda, bo jeden z lepszych underow, jeszcze jak weszly orale w blistrach to juz w ogole. Na szczescie orale jeszcze w miare latwo ogarnac, iniekcje coraz ciezej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego nie sieje plot choc moze w kazdej plotce jest troche prawdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alcha nie znika robi przerwę w produkcji, po wtopie z koksami co zatrzymano na pomorzu aż ucichnie potem ruszaj pełna parą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja biłem niecały rok temu bolda i sie zawiodałem. zero działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Ja bilem bolda jakies pol roku temu i dzialal. Ale nie kazdy wie ze bold to srodek "kosmetyczny" i mozna sie zawiesc jesli sie oczekuje 10kg suchej masy, rzezbe i mega sile... Oczywiscie nie mam na mysli Ciebie, ale w wiekszosci przypadkow chlopy spodziewaja sie cudow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawdziwy bold powinien tak dzialac ale bez tych 10kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionat z BD

Następny temat

Oxymetholone_ Scantel Pharma_ dobre??

WHEY premium