SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alat Aspat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
no ale z tymi wynikami to bie do końca jesttak że nim większy to tym większe uszkodzenie wątroby, tylko problemy z wątroba można wykryc w zakresie jakis wyników a takie po ok 900 tochyba juz o czymś innym swiadczą. zresztą jeszcze sprwdze bo nie wiem cczy jakiś głupot nie pisze ale cos mi się tak kojarzy

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Mój kuzyn nic nie brał i miał w granicach 500. Okazało się ze to z powodu kamieni w woreczku żółciowym. Po operacji wróciło do normy. najprościej mówiąc z tymi transaminazami jest tak jak z wątrobą jeśli jest bardzo obciążona przez krótki czas może się zregenerować ale nie musi( jeśli się nie zregeneruje to marskość i prawdopodobnie zgon) A jak ktoś daje po wątrobie dzień w dzień przez 5 lat to też się może regenerować ale mniejsze szanse (alkoholicy). Prawdą też jest że od gościa który pije 30 lat i umiera już. Można przeszczepić jego wątrobę osobie która jej potrzebuje i prawdopodobnie będzie mogła z nią szyć drugie 30 lat

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
czyli co od dzisiaj więcej mietka

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Aspat możesz mieć podwyższony, bo np. byłeś na badaniu krwi po wysiłku. Wg. mnie nie ma powodów do obaw. W wolnym czsie zrób sobie USG wątroby. Alkohol, nawet w małych dawkach ma kolosalny wpływ na te wyniki. Miarodajne mogą być nawet dopiero po 4 tygodniach absolutnej abstynencji ( to znaczy nawet zero piwa). A szczególnie mogły sie podnieść, jeśli jakiś alkohol spożywałeś na niedługo przed badaniem.

Doktor Marek.

Primum non nocere...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
raczej chodzi o zazywanie srodkowz z grupa 17aa a nie picie alkoholu zdr.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
Ja po 5tyg na mecie 40-50mg ed mialem USG wszystkich podrobów (po znajomości) i przy wątrobie lekarz powiedział

- wątroba w pełni zdrowa, nie powiększona.
co nie znaczy, że nie należy przesadzać z c17.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
przedwczoraj zmarl ojciec mego najlepszego kolegi
walil wode dobre pare lat i to tak na ostro
teraz nie pil az 1,5 roku
popil 3 dni i zmarl... po badaniach lekarze powiedzieli, ze przez te 1,5 roku watroba w ogole sie nie zregenerowala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
siema sory ze odswiezam ale ide na proby watrobowe i nie wiem jakie badania mam wybrac - tzn czy cos oprócz alat i aspat czy to starczy by zobaczyc w jakiej formie jest watroba ?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
alat,aspat,Billrubina, ggtp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Bilirubina bezpośrednia w surowicy 6.00 zł.
Bilirubina całkowita w surowicy6 6.00 zł.
Bilirubina noworodkowa 6.00 zł.
Bilirubina sprzężona 6.00 zł.
Bilirubina w płynie


wszytskie czy któras konkretna ? bo tyle mam do wyboru a za bardzo nie wiem o co chodzi

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdyby..

Następny temat

deca IP a deca holend.?!

WHEY premium