SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne wyniki testów białek, kolejne badania na biezaco str 1

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Pakeros - sprawdze

jagodę badałem i jest ok, dziś z Mawashim jedliśmy na śniadanie i tez się na to przestawił od jakiegoś czasu

scitec tez bez wstydu wypadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
maly mis84 -oxygen wypadł niewiarygodnie dobrze ale mi to śmierdzi, nie przypomina innych kazein ani smakiem ani konsystencją- wali pszenicą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4640
Martainn
pakeross
Na etykiecie jest info o zawartości białka w 100g produktu, nigdzie nie ma informacji o suchej masie.

I jaki z tego morał?
Większość firm podaje zawartość w suchej masie, ale tego nie zaznacza. Hi-tec o ile się nie mylę zaznaczał.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-02-22 20:59:24


Wydaje mi się że Trec, Olimp czy Activlab podają zawartość na 100g nie w suchej masie.
W suchej masie na pewno podaje z tego co pamiętam Extensor i Łowickie (jest to zaznaczone na etykiecie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Bull


scitec tez bez wstydu wypadł


no to co ja badałem też było ok, ale tu na bank coś nie tak, jak jeszcze się w to bawisz mogę Ci podesłać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
Bull a jak z wynikami białek podesłanych przez ludzi z forum, dałeś radę to ogarnąć czy potrzeba na to więcej czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
Bull - Wracając i obiektywnie patrząc z boku - 2000zł?? - śmieszna kwota biorąc pod uwagę skalę rozdmuchanego problemu, spokój duszy i dobry wizerunek firmy a z drugiej strony zatkanie japy konkurencji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
na stan mojej wiedzy to mimo wpadek, na tle konkurencji wstydu wcale nie ma, natomiast 2000zł to ogromna kwota w skali zysku na tanich białkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
userzy wyniki otrzymali, ale umowa była że bez publikacji i na ich potrzebę

Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-02-22 23:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pomysł z wrzuceniem badań na pierwsza strone jak najbardziej trafny, nie bedzie trzeba tyle szukac.

a co do dawali białka do badań mogą porozsyłac na maila jesli to nie problem dla nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
Bull Sorry, ale jeśli zarobek w wysokości miesięcznej pensji sprzątaczki w lasach państwowych jest porównywalny do skali zysku (nie wiem w jakim czasie)... to po co to w ogóle robić? Nie szkoda prądu? Bez sarkazmu oczywiście.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa po CARBO

Następny temat

Co zamiast animal pak

WHEY premium