SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne wyniki testów białek, kolejne badania na biezaco str 1

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 200
tak jestem z ostrovitu,
te tabelki są fragmentami atestów jakie dostajemy na surowiec, chciałem przez nie pokazac jaka jest wilgotnosc w wyżej wymienionych produktach


Zmieniony przez - FitRob w dniu 2012-02-23 12:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
kolejny wynik, ponad etykietę- dobra umowa skutkuje dobrym wynikiem






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9053 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
i tak trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
konkurencyjne marki będę miał max w poniedziałek, aktualne partie- myślę, że przysłuży się to całej branży, zarówno sprzedawcą jak my i konkurencja a zwłaszcza klientom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
FitRob
tak jestem z ostrovitu,
te tabelki są fragmentami atestów jakie dostajemy na surowiec, chciałem przez nie pokazac jaka jest wilgotnosc w wyżej wymienionych produktach


A surowiec skąd macie? Wcześniek Ostrowia używała surowca z własnych mleczarni, a jak jest teraz? Tam jakieś przypychnaki było z firmą mleczarską Ostrowia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
FitRob wywiózł prezesa do lasu i teraz on jest prezesem Ostrowi, sprawdzona metoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 200
no i teraz się wydało , surowiec jest cały czas z tego samego zakładu.
A co do afer z białkami to dużym plusem jest to że teraz wszyscy muszą się pilnowac bo nie znają dnia i godziny kiedy ktoś ich przebada ;)

Zmieniony przez - FitRob w dniu 2012-02-23 14:44:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
FitRob

A co do afer z białkami to dużym plusem jest to że teraz wszyscy muszą się pilnowac bo nie znają dnia i godziny kiedy ktoś ich przebada ;)


Też do końca nie wiadomo, bo przeciez producenci moga dosypać do WPC tauryny czy kreatyne(czy co tam jeszcze daje pozytywny odczyt azotu) by mieć dobry wynik w standardowej próbie.
Hitec(chyba; ) ma w ofercie mono kreatyny które w próbie azotu pokazuje że w 100g produktu jest ~120g białka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
mogą też trochę mocznika z Puław dosypać i wtedy jest mega wynik dopiero, w serach tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
pierwsza strona zaktualizowana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa po CARBO

Następny temat

Co zamiast animal pak

WHEY premium