SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja pompa %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 305
citrulline malate-primaforce - tego nie mogę znaleźć ani na sklepie sfd ani na alledrogo.

Ale... aakg chciałem wziąć ponieważ jest niedrogie [aktualnie mam 50zł!, gdybym miał więcej to bym kupił nitroII ] a miałbym na czym cykl dokończyć, z nieco przyjemniejszym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
produkty primaforce sa raczej drogie dlatego ciezko je kupic w polsce, jak nie masz kasy to kup aakg treca

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 305
Sog dla Ciebie oczywiście.
Sorry że zadaję 1000000 pytań ale obiecuję że to jest ostatnie
Brać tylko w dt. czy w dnt. też ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
w dnt nie ma sensu, bierz tylko w dt przed treningiem.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 305
Ok temat uważam za zamknięty, i dziękuję wszystkim za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
primaforce drogi? no nie wiem. jablcaan cytriluny 200g - ok 99zl, jablczan argininy 300g (odpowiednik nitrousa) - 92zl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
dla mnie lub dla Ciebie jest to przystepna cena, ale dla gimnazjalisty ktory ma 50pln raczej nie jest tani

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
i dlatego ich nie ma w polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
sa z tym ze nie we wszystkich sklepach, jak kiedys pytalem Szoho czemu go nie ma w sklepie to powiedzial ,ze trudno dostac i ze drogi. Nie wiem ile w tym prawdy bo ja kupuje w uk i nie mam z tym problemow. ps.dobry ten jablczan argininy? bo moge dostac 500g za niecala 100 ,wiec moze bym sprobowal.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja za cytrulina nie przepadam. przedtreningowo wole jablczan argininy.

a Szocho co mial Ci powiedziec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol po cyklu

Następny temat

Pić napoje, soki ?

WHEY premium