SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adelajda/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Miska na jutro
Wiem, że za dużo nabiału, ale wyjątkowo będę pół dnia w drodze i wygodniej mi wziąć opakowanie serka wiejskiego
Na weekend pewnie nie będę pisać, jak miska itp. gdyż idę na wesele, w ramach treningu taniec do upadłego :D postaram się nie jeść ciasta, ale kawałeczek tortu uszczknę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kontuzje w treningu siłowym wynikają ze złej techniki lub szarżowania (to drugie sprowadza się w ostatecznym rozrachunku do pierwszego) - nie licząc oczywiście nieszczęśliwych wypadków, np. spadnięcia hantli czy talerza na stopę.
Więc pilnuj techniki i będzie ok.

Skąd masz ten trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Martucca
Kontuzje w treningu siłowym wynikają ze złej techniki lub szarżowania (to drugie sprowadza się w ostatecznym rozrachunku do pierwszego) - nie licząc oczywiście nieszczęśliwych wypadków, np. spadnięcia hantli czy talerza na stopę.
Więc pilnuj techniki i będzie ok.

Skąd masz ten trening?


witam po przerwie :) Trening rozpisala mi trenerka na silowni, jak przyszlam pierwszy raz, z tym ze obciazenie bylo inne, mniejsze. Troche tez sugerowalam sie opisanymi tu w regulaminie treningami dla ladies, ktore maja dostep do silowni. Oczywiscie trening moge modyfikowac, jesli nie jest zbyt dobrze ulozony.

Ponizej miska na dzis:







Zmieniony przez - adelajda w dniu 2013-09-04 21:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Trening z dzisiaj:
standardowo 10 min cardio (bieżnia), po treningu również 10 min cardio (orbiterek)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Witam,
ponizej miska na dzis
Przymierzam sie do kupna oleju kokosowego. Chcialabym zamowic nierafinowany zimnotloczony firmy Efavit. Dobry wybor? Ktos uzywal?

tabsy: calcium+D3, Magnez, Merz Spezial




Zmieniony przez - adelajda w dniu 2013-09-05 17:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Trening z dzisiaj, troszkę modyfikacji, inne maszyny. Na weekend zmierzę się, bo dzisiaj na wieczór po treningu to chyba nie ma sensu. Ale coś mi się zdaje, że trzeba będzie kalorie obciąć :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Miska na dzis (nabial na wieczor, bo podroz mnie czeka)
Tabsy: Calcium+D3, Magnez, Merz Spezial
Napoje: kawa czarna, herbata zielona, woda gazowana




Zmieniony przez - adelajda w dniu 2013-09-06 09:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Witam,
Wrzucam miskę z dzisiaj, niestety za dużo tłuszczu i za mało białka, bo miska wyjazdowa, część posiłków jedzona "w gościach".

Trening: trasa 10 km w górach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
trening wczoraj: basen, tabelka taka pogladowa, nie bede sie rozpisywac co po kolei plywalam, miska wyjazdowa, nie wpisywana, pstrag teczowy byl ;)


Zmieniony przez - adelajda w dniu 2013-09-09 12:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3125
Dzisiaj trening na silowni, pozniej wkleje zrzut. Mam takie dwa male mole, co mnie gryza ostatnio: brzuch mnie czesto boli, a dokladnie to mam wzdecia, tylko ze ostatnio nie jadlam nic ze straczkow, chyba ze fasolka szparagowa takie zoladkowe rewolucje u mnie wywoluje. Druga rzecz - jade w przyszlym tygodniu na szkolenie na 6 dni, za bardzo nie wiem co tam do jedzenia beda serwowac. Zastanawialam sie, czy jest sens liczyc, czy jesc 'na czuja' (mniej wiecej wiem ile czego dziennie wypadaloby zjesc, juz kojarze po ostatnich miskach), no i czy troche nie jesc mniej niz zwykle, bo nie bede miala niestety okazji sportu uprawiac, moze jakies cwiczenia w pokoju hotelowym wymodzic, czy dac sobie spokoj? Moze buty do biegania wziac? Z doswiadczenia wiem, ze beda nas tam calutki dzien do oporu trzymac, ale drazni mnie mysl, ze 6 dni regresu bedzie :P ech...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POSIŁKI

Następny temat

jakie ćwiczenia?

WHEY premium