SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab BCAA XTRA 500g + GLUTAMINA +GRATIS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
witam , chce zakupić bcaa co sądzicie o tym bcaa, czy jest dobre czy się opłaca za te pieniadze i jak to stosowac ?

ACTIVLAB BCAA XTRA 1000 GRAM

OPIS PRODUKTU:

5g BCAA w porcji, wzmocniony sporą dawką L-Glutaminy,

ogranicza procesy kataboliczne,

skraca okres regeneracji potreningowej,

pozytywnie wpływa na wytrzymałość organizmu,

nasila biosyntezę białka mięśniowego.



Preparat BCAA XTRA stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego.

BCAA XTRA jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej.

Jedna porcja (10 g) BCAA XTRA zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest dodatkowo wzmacniane L-glutaminą - aminokwasem istotnym dla biosyntezy białka, jak również zwiększania siły i wytrzymałości mięśni.





Wskazania:

Wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.

Skład:

Zawartość w 10 g:
L-leucyna 2,5 g
L-walina 1,25 g
L-izoleucyna 1,25 g
L-glutamina 3,5 g

Sposób użycia:

10 g (2 łyżeczki) rozpuścić w 250 ml wody wytrząsając w bidonie.

W dni treningowe: porcja 10 g przed treningiem oraz 10 g po treningu.

LInk zamieszczam tutaj poniewaz w sfd nie znalazłem tego ;/ wiec jezeli nie mozna TO PRZEPRASZAM ale zalezy mi na bcaa i chce zebyscie mi pomogli z gory dziekuje
KUPIłbym takie 2 od razu



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2011-05-24 22:41:37

Hala Madrid

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie wklejamy linkow z allegro...

Wklej ankiete ( w podwieszonych znajdziesz ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
nie moge zedytować , dlatego własnie z gory przeprosiłem ale czy mozesz mi powiedzieć czy ten produkt jest dobry czy nie bo glownie mi na tym zalezy...


dzieki trec , dzieki linkowi juz wiem co i jak kupuje 2 puchy

Zmieniony przez - Jeferson91 w dniu 2011-05-24 22:43:13

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jest ono jak najbardziej w porządku.

Jedno z najlepszych, pod każdym względem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
ok sądze że temat do zamkniecia szkoda ze nie ma w capsach ... no ale cóz mam nadzieje ze jest tam miarka , dziekuejza pomoc

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Z capsów Olimpowskie BCAA elegancko wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
ok , dziekuje za pomoc już zamowienie poszło na 1kg :) bcaa xtra activ.. temat można zamknac

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
jeszcze mam jedno pytanie ... jak w dni nie treningowe brać bcaa bo słyszałem że nie mozna przerywac a na opakowaniu z tego co widze pisze ze tylko w DT mam brać a dnt nie pisze nic

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
W DNT nie bierz BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5960
a i miarki w opakowaniu nie będziesz miał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple pod sztuki walki

Następny temat

META ANABOLON

WHEY premium