SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abs II

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Zaczynam od poziomu 6 i gdy wykonuje te ćwiczenia to wydaje mi się że trening jest bardziej nastawiony na górną część niż na dolna brzucha. Zależy mi najbardziej na dolnej i na skośnych. Co mozecie poradzić? Zmienić poziom, jeśli tak to na jaki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Teraz ogólnie pracuje z własnym ciałem (jestem po treningu armstronga) ogólnie pompki, pompki na poręczach, podciąganie, przysiady, wspięcia i brzuszki. Wczoraj sobie coś zrobiłem w klatke piersiową bo spadłem nią na drążek a jestem chory i jak kaszle to wydaje mi się że mam w niej dziure :( więc narazie sobie odpuszcze pewnie do poniedziałku bo nawet przy lekkim pochyleniu mnie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym pozostal przy programie - w tych cwiczeniach pracuja mocno wszystkie miesnie proste brzucha. Skosne rowniez wbrew pozorom ale w mniejszym stopniu.

Ja bym pozostal przy programie i zobaczyl jakie beda efekty za 3 - 4 miesiace. Byc moze ze nie powinienes pomijac wczesniejszych etapow mimo ze jestes gotowy juz na poziom 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Znaczy na poziom 5 ani te niższe nie chce wskakiwać bo się zanudzę. Prawda że mieśnie proste dziełają a szczególnie góra, ale zastanawiam się czy nie dołożyć przynajmniej jednej serii skośnych i na dolne partie też jednej serii, czy lepiej nic nie kombinować i jak bd gotowy to przejść na poziom wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie uwazam ze nie powinno sie modyfikowac bez doswiadczenia programow treningowych wiec w samym abs II bym nie mieszal.

Sproboj dodac sobie 2 - 3 serie na skosne miesnie po zrobieniu abs II i zobacz jakie beda efekty. Nie sadze aby to zaszkodzilo. Jedynie zasada kolejnosci cwiczonych partii nie bedzie zachowana.

Ja bym sprobowal tak zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Zawsze robiłem brzuch sam, bez żadnych planów treningowych i nie mam co narzekać. ZAwsze zajmowało mi to dużo czasu, a tutaj jak robie to przez jakieś 5 minut to czuje się niespełiniony :) Wykonam dzisiaj cały abs II ten 6 poziom i po tym dodam 3 serie skośnych i zobacze jak to wygląda. Wieczorem bd ćwiczył to opisze swoją małą próbe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
abs2 się nie powinno modyfikować i przeskakiwać z poziomu na poziom .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
ALe jeśli załóżmy bd robił już ok. miesiąc jeden poziom to moge następny zacząć wyższy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
znaczy móc zawsze moge tylko czy przeniesie to porządane efekty :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W programie jest opisany sposob oceny postepow i kiedy nalezy przejsc na kolejny etap. Masz opis programu?

Pamietaj ze kluczem do uwidocznienia efektow cwiczen jest dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Opis mam ale tekst tak czytałem po łepkach... Mięśnie na brzuchu mam i to nawet 3 poziomy :) ale zależy mi na tych skośnych bo kuleją i na dolnych. Diete jako taką trzymam. Jem ok.6-7 posiłków jajka, mięso, ryż, makarony, śledzie :) A niedługo zabiore się za jakieś białko bo żadna partia mieśni nie chce ruszyc. Ani poprzez siłownie ani przez ćwiczenia z włąsnym ciałem wieć jakieś białeczko podejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm? Zastanawiam sie w takim razie czy ten abs II jest adekwatny do Twojego celu?

Jakie cwiczenia robiles do tej pory na skosne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas zmienić siebie proszę o wskazanie mi drogi do celu

Następny temat

Bieganie i Brzuszki ? Spalanie tkaniki?

WHEY premium