SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ab-Solved - ?:>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Po glowie chodzi mi next stage redukcji, bo pozwolilem sobie na cykl masowy - matury przesuwaja mi wakacje :D Ogolnie fatu troche jest z tym, ze twarz/nogi/rece/plecy - malutko, brzuch, klatka - sporo ; i trzeba cos z tym zrobic

Wykombinowalem wiec tak :
DIETA - ckd
TRENING - opre sie chyba na postach qazar'a, co do treningu na ckd
SUPLE -
efka + kofa (na efke reaguje dobrze, nie mam problemu z zchodzeniem z niej jak skoncze redukcje)
i tu np. 3x dziennie 200mg kofy + przed sniadaniem 30mg ef/przed obiadem 15mg ef/ przed treningiem 30mg - w sumie 75mg
zielona herbata, lecytyna, omega, zma

antykataboliki : bialko /sp80 + jakies szybkowchlanialne (bcaa troche przydrogawe ale zobaczymy), tauryna?
i teraz myslalem nad yohi/7-oxo, zeby poradzic sobie z fatem w tych 'trudnych' miejscach. Moze dorzucic oralnie do tej efki z obiadem 10mg yohi (wszystko hcl?) - lepiej nie mieszac yohi z ef'a ale... moze podziala?:d
Propozycja druga to ab-solved, tylko kiedy i ile?
I czy wie ktos moze, czy do ab-solved daloby sie dosypac troche yohi, czy stezenie oxo jest juz max i nic wiecej sie tam nie rozpusci?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a powiedz kolego jaki masz poziom bf? bo to wazne

reszta dobrze zaplanowana

a trening lyle mcdonalda

potem ci wkleje moj, troche zmieniony bo dostosowany do warunków mojej siłowni, ale zasada ta sama czyli, 3 razy w tyg trening siłowy 3 dzień trenujemy całe ciało , 1 i 2 dzielimy ciało na "części" rozumiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
no ale nie przesadzajmy na pewno nie 20%
wyższy to juz jest 15 i raczej do nich jest to kierowane chyba co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
spoko jak masz 15% to mozan atakowac ,ab-solved blokuje receptory krotyzolu a sezamina wzmaga termogeneze wiec na poczatek taki topical jak znalazl pozniej mozna z lipodemr-y ,ultra spalac fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
skoro blokuje receptory kortyzolu to moze byc antykatabolem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
gratuluje zieleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Qazar mam JetFuel Germana jak by co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Dzieki za odpowiedzi :D Szoho wklej plz ten program swoj jak mozesz. I jeszcze jedno pytanie : na ile starcza ab-solved?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki!!

Następny temat

odzywki, jaki zestaw z ebaya;)

WHEY premium