SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A CO ON JEST KVRWA ROBOCOP ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
sqrwielll sog jak wejdzie

a co do Mariusza Pudzianowskiego to bedąc jednym z 10 najbardziej znanych sportowców na swiecie do czegos to zobowiazuje prawda

ja tam mam ogromny szacunek do niego nigdy nie dał dupy i fajnie sie bawi stawia cele i realizuje chciał bym byc nim

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
hehe no i grubo, mamy kolejnego do reprezentacji
Mariusz dał przykład w jakiej formie powinni być Polscy wioślarze


... i ergometr cały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Jak dalej będzie robił takie "szoł" skończy pewnie na zawodach miss mokrego podkoszulka gdzieś na zabawie na wsi w 2034

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^



ja tam chce go oglądać tylko w ringu mma... ma predyspozycje jak nikt inny, agresja, siła, zbroja z mięśni....

Zobaczymy kogo mu chłopaki przyszykują na maj ale przypuszczam że znowu walka nie potrwa dłużej niż minute
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
z Bazelakiem mógłby spróbować, szanse by były bardziej wyrównane, podobnie wagowo stoją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 778
Moim zdaniem Mariusz Pudzianowski Robi To Wszystko zeby pokazac ze strang man'em nie musi byc koles ktory dyga potezne ciezary ale rowniez moze wykorzystac sile do sportow i dziedzin i nie wazne czy to bedzie Boks Wioslarstwo czy nawet taniec On Jako Jedyny sportowiec Da z Siebie 101% zeby wygrac ( no i wiadomo kasa dodaje uroku za wygrana)

Wielka Wiara Tłumi Lęk....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Dobrze ujęte; -)
Ciekawe czy za szachy się złapie równiez; -]

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Pudzian jest wchestronny, ale jak ktos lub cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Lubie i cenie Pudziana, ale nie mozna byc we wszystkim najlepszym. Mariusz pokazuje, ze jednak mozna. Kolejna jego walka powinna reprezentowac jako taki poziom, bo drugiego Najmana z nim w ringu nie mam zamiaru ogladac. Musi pokazac, ze jest w stanie rozwalic na ringu sredniomocnego goscia. Wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec na temat jego przyszlosci w MMA. Bicie kelnerow nie robi, przynajmniej na mnie wrazenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciśnienie na salbutamolu

Następny temat

stosowal ktos p-drol ?

WHEY premium