SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A CO ON JEST KVRWA ROBOCOP ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zobaczyłem to w newsach na nsport to myślałem że yebne:

http://sport.onet.pl/0,1248749,2117675,,wioslarz_wyzwal_pudziana_na_pojedynek,wiadomosc.html


pudzian przyjął wyzwanie od wioślarza, i zmierzą się w sobote w jakimś wioślarstwie halowym



Co to są już jakieś jaja ?? O co w tym chodzi ??

Ja sie nie zdziwie jak za tydzień pudzian przyjmie wyzwanie od roberta kubicy albo tomka majewskiego żeby wydymać wszystkie nasze gwiazdy


Strongman, tancerz, fighter, wioślarz

co następne ??


Tak koksuje przez całe życie że stał sie nadczłowiekiem i wyyebie wszystkie dyscypliny na plecy...

Chodzą głosy że ma zamiar przyjąć wyzwanie od Usaina Bolta


Lubie gościa, ale już przegina z tą całą szopką wokół siebie...

Co o tym myślicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Pudzian jest wchestronny, ale jak ktos lub cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Lubie i cenie Pudziana, ale nie mozna byc we wszystkim najlepszym. Mariusz pokazuje, ze jednak mozna. Kolejna jego walka powinna reprezentowac jako taki poziom, bo drugiego Najmana z nim w ringu nie mam zamiaru ogladac. Musi pokazac, ze jest w stanie rozwalic na ringu sredniomocnego goscia. Wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec na temat jego przyszlosci w MMA. Bicie kelnerow nie robi, przynajmniej na mnie wrazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
a co mu szkodzi, niechaj probuje zobaczymy, wole jego postawe niz jakies yebane dody itp

wciagnie kreche i da rade, napewno nie beda mu robic testow antydop, bo by i taka aparat zwariowal

Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2010-01-25 21:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Dominator to dominator, niech zdominuje wszystko co sie da

ale gorsza sprawa, ze kiedys sie Mariuszowi bardzo smutno zrobi jak przegra. bo jednak we wszystkim byc najlepszym sie chyba nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
taki to sobie pozyje, nie to co ja zwykly maniek z pod sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
bdb jedyny polak za ktorego nie trzeba sie wstydzic jesli chodzi o sport
a reszta pjerdolonych nierobow niech idzie balwana lepic

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 370
w glowie mu sie przewraca za bardzo ambitny jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MARIUSZ PUDZIANOWSKI to Polski Forrest Gump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Nie no nie porównujmy tego do MMA. Tutaj myśle, że jesli to prawda, to Mariusz robi to bardziej dla rozrywki, zabawy. Ot tak by spróbować swych sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
aż jestem ciekawy, Pudzian jest siłaczem a Paweł Rańda zawodowcem, następny sprawdzian dla Pudziana. zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Czy jakaś relacja w tv z tego wydarzenia ?
Chętnie obejrzał bym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24113 Napisanych postów 67862 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537030
napewno zrobia szal w tv i bedzie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciśnienie na salbutamolu

Następny temat

stosowal ktos p-drol ?

WHEY premium