SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AQUATEST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
te kawalki teksu przekopiowales z jednej strony

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
To tekst ze stronki, na której jeden gość opisuje 23 dniowy cykl z hcg po którym schudł 11kg w 4 tygodnie. Wg dr Simeonsa, który opracował tą diete podskórny tłuszcz ma zostać usunięty przez to, że po podaniu środka organizm myśli że jest w ciąży i przy niskokalorycznej diecie sięga do zapasów tłuszczu podskórnego. Mój znajomy kulturysta tak samo schudł na hcg po cyklu. Ja najważniejsze c zauważyłem, że zwałeczek tłuszczu na brzuchu, który został mi po gwałtownym schudnięciu i nie mogłem go w ogóle spalić, dieta low carb, termogeniki, codziennie brzuszki, bieganie w upale nic z tych rzeczy nie była w stanie całkowicie zniszczyć tego fatu. Zawsze po odstawieniu spalczy tłuszczów i przytyciu zwałek pojawiał się znowu. Dopiero po hCG zauważyłem diametralną zmiane, nie schudłem dużo bo tylko 2kg a tłuszczu na brzuchu nie było, nawet jak siedziałem to przy zgięciu tylko lekko przymarszczony. Mięśne lepiej się uwidoczniły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1405
Poszukajcie na you tube jest tam tego sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
to jest sfd my tu mamy wlasne teorie i hcg uzywamy do czegos innego kup sobie karnityne a nie kombinujesz z hcg, na twoim etapie bedzie git majonez

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
nie wiem czy wiecie ale temat tego forum to aqua test,wiec jezeli chcecie sobie popisac bzdury to zalogujcie sie na czata.pozniej wchodzi tu jakis gosc zeby sie czegokolwiek dowiedziec i musi czytac te głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
witam-nie chce nowego zakladac tematu wiec wpisze tu
laduje teraz aquatesta balkana i po 4 strzale juz nie mam gdzie robic...czy da rade to jakos obejsc? nie chodzi o szoty bo igla 9 robie bez problemu tylko ze nie mozna normalnie funkjonowac-nie ozna chodzic a co dopiero cwiczyc!! czytalem kiedys w magazynie MD w dziale dopingu ze niektore saa mozna pic zamiast wstrzykiac-i opisywal to fachowiec
jaka jest wasza opinia?
nie chcialbym tego odstawiac ale tak jak pisze chcialbym tez normalnie funkcjonowac

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
wątpie żeby aqua dało rade przyjmować oralnie, napewno byś o tym wiedzial i nikt by sie nie męczył z iniekcjami. Aż tak mocny ból bo tym tescie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
przyjmujac taki srodek oralnie, traci on iles tam %, chyba jakos 30-40% tak jak u stanu, a co do tne, trzeba bylo kolowac aquaviron z indii apteczniaka, tam nic nie boli ani troche, na drugi dzien nie czuc miejsce injekci, bijac igla 5-6 po barkach, mogl bym olac bicie czegos co mnie meczy itp, do kosza bym dal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
poza tym - tu chodzi o szybkość wejścia - oralnie nie dość, że biodostępność niższa to jeszcze wejście dłuższe; w ogóle nie wiem czy czasem testosteron nie jest rozkładany przez enzymy układu pokarmowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
delsterydo
witam-nie chce nowego zakladac tematu wiec wpisze tu
laduje teraz aquatesta balkana i po 4 strzale juz nie mam gdzie robic...czy da rade to jakos obejsc? nie chodzi o szoty bo igla 9 robie bez problemu tylko ze nie mozna normalnie funkjonowac-nie ozna chodzic a co dopiero cwiczyc!! czytalem kiedys w magazynie MD w dziale dopingu ze niektore saa mozna pic zamiast wstrzykiac-i opisywal to fachowiec
jaka jest wasza opinia?
nie chcialbym tego odstawiac ale tak jak pisze chcialbym tez normalnie funkcjonowac


Biłem 4 tyg po 75mg/day. Ból do przeżycia i też biłem go po udach, bo tam mam największą tolerancję bólową. Dało by się to pić, bo jest to steryd na bazie wody, ale tracisz 100% biodostępność, która zachodzi przy wstrzyknięciu i jest ona praktycznie równa zero(steryd nie posiada 17-a i zostanie praktycznie całkowicie zneutralizowany przez wątrobę).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMNADREN opinie

Następny temat

1 cykl OMKA + META

WHEY premium