SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AQUATEST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
bol naprawde jest spory-nie pozwala na to zeby chodzic a co dopiero cwiczyc,w dodatku wczoraj dostalem goraczki-37,7 w sumie nieduza ale nie wiem wlasnie czy to od tego? po 5 dniach bol troche mniejszy na posladku prawym na lewym dalej siadac nie moge, nie wiem czemu tak?? kiedys wino z zambonu bralek-z 6-7 lat temu i mialem dokladnie to samo
nie da rady jakos tego obejsc?moze w cieplej wodzie moczyc?gdzies kiedys cos takiego czytalem
a jesli nie to chyba dam sobie z tym spokoj - moge odsprzedac

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Możesz spróbować maści z lidokainą przed iniekcją.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jak chcesz brać oralnie to methyltesta sobie kup.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
ale chyba metyl ma sie nijak do testo base ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
nie chodzi o to, ze boli w trakcie szota, tylko juz tydzien po strzale ja dalej siadac nie moge-tak samo po winie kiedys mialem....

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
aniaaniaa
ale chyba metyl ma sie nijak do testo base ?

LADME ma się zupełnie inaczej, ale chyba to najlepszy oralny odpowiednik.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
a da się to bić podskórnie jak np. hcg? (wiem, że niektórzy biją tak też winko i działa, ale nie mam porównania do normalnego bicia wina w mięsień.) Faktycznie taki kozak jest ten aquatest? chyba się skuszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nie da się. Nigdy nie przekroczyłem 100mg/dzień,ale powyżej tej dawki podobno tren się chowa. Na 75mg/day wywaliło mnie z trampek i tak. Minus jest taki, że jak ktoś ma tendencje duże do syfów od estro to powinien się trzymać od niego z daleka, albo bić nie więcej niż 50mg/dzień. Można robić iniekcje 2x dziennie, ale mi już się chciało tyle bić, zwłaszcza, że nie szedł solo.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
moc jest bo bralem agovirin kiedys ale po aqua dalej czuje bol po tygodniu-odstawiam go wiec na troche, tak juz nawet myslalem czy nie bic np propa i aqua na zmiane-jak myslicie?np 2 dni aqua pod rzad i potem 2 szoty propa

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
zacznijmi od tego ze agovirin z biotiki to nie TNE, ale w sumie to nie wazne w tym temacie, ja bym olal po prostu jezeli wykonujes inj poprawnie gleboko domiesniowo am tydzien nie mozesz siadac to gdzie tu sens tego bicia ed?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMNADREN opinie

Następny temat

1 cykl OMKA + META

WHEY premium