SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROXEN - orale

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 559
masspower mozesz dac jakies namiary do siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
Wygląda dobrze

Zmieniony przez - PHENO-MEN w dniu 2011-07-06 01:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Artist_06, jak mina jakies 2 tygodnie odkad zaczeli brac to moglbys co nieco skrobnac jak dzialaja te orale na twoich ziomkow. Jakie dawki tego biora i co do tego jeszcze leci? Duzo osob ogolnie u ciebie testuje to?


sa juz tematy i fotki z tymi oralami.

wiec po co kolejny ? chesz sie pochwalic ?


co ty pyerdolisz czlowieku mass to jest gosc co ma dostep chyba jako jeden z pierwszych do tego sprzetu



Dokladnie KREWpotLZY. A tacy ludzie jak kzk16 zawsze musza sie do czegos dopyerdolic, internetowi napinacze. A czy Mass ma jako jeden z pierwszych dostep do tego sprzetu to nie wiem. Chetnie bym sprobowal tej mety i wina, ale to dopiero w next cyklu po nowym roku (trzeba w konca na off wejsc w sierpniu i do poczatku wrzesnia sie odblokowac, potem 4-5 miesiecy przerwy i od stycznia-lutego znowu jazda). Obecnie jade na balkanie i jestem b. zadowolony (i nie slyszalem opinii zadnego znajomego ani tu na forum zeby ktos na nia narzekal, ogolnie kazdy komu ja polecilem dziekuje mi za nia za kazdym razem gdy mnie widzi)

Ogolnie trzyma poziom (poki co) meta i stan Androxenu, szamie ktos jeszcze oprocz ziomkow Artista? Prosze o info na priva jesli chodzi o cene. Dzieki z gory.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-07-06 08:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestes cool

w rekach to mialem jak jeszcze na zdjeciu jeden z drugim tego nie widzial. wiec zostaw komentarze dla siebie


co ty pyerdolisz czlowieku mass to jest gosc co ma dostep chyba jako jeden z pierwszych do tego sprzetu czasy piaskownicy mi sie przypomnialy jak to kazdy patrzyl na drugiego komu rodzice pierwszemu rower kupili lub kto pierwszy dostal na komunie


Zmieniony przez - kzk16 w dniu 2011-07-06 09:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zamknij morde dzieciaku i *** ze na reku miales jak swojego jednego tematu w dziale nie umiesz zalozyc,czytaj grzecznie i nie madruj bo autorytetem jestes tu zerowym

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Myslalem, ze liczba przy towim nicku to twoj wiek, ewentualnie jesli konto zostalo zalozone powiedzmy 2 lata temu to mialbys teraz 18 lat. Z gory zalozylem, ze jestes dzieckiem neo, ale jesli twoj profil jest prawdziwy to nie masz na pewno mniej niz 20 lat i jestem w stanie uwierzyc, ze miales juz ten towar w lapkach.

Kzk, tak ze przepraszam, bo zle cie ocenilem.

Jak oceniasz wino i mete tej firmy? Brales lub bral je ktos z twoich znajomych? Trzymaja (poki co) poziom? Dzieki z gory za info.


Hehe, Procek, wyluzuj. Tez sie pomylilem co do goscia o czym napisalem wyzej. Liczba przy jego nicku to raczej nie wiek jesli profil jest prawdziwy. A wydaje mi sie, ze jest. Czyli ma na pewno ponad 20 lat jak cwiczy 9 lat.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-07-06 09:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nacjol dam znac jesli bedzie cos wiadomo jednak kazdy ma nadzieje, ze beda dzialaly jak soki bo poki co nikt sie nie zawiodl. porownywac tez bedzie do czego bo znajomi troche juz zjedli.

16 w nicku nie okresla lat

Procesor widze OFF Ci nie sluzy a na ON spokojny na forum jak i na komunikatorach

autorytetem nie jestm i Ty ich nie szukaj na forach

ostatni moj post chyba bo nie jestem tu by drzec koty z wami chlopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34585
hej apetycznie wygladaja te orale moze mi ktos na @ dac znac czy sa w pl i inne dane dotyczace tych orali ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa w PL orale i soki, dostepne raczej łatwo.

Nacjol255 3 znajomych zaczyna metke razem z propem, bede sie widział z nimi to zapytam czy zaczeli i jak idzie.

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2011-07-06 14:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a bo mnie ponioslo z rana kzk luz

a ja mam metke i sie chwale tylko bo narazie jej nie zjem

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-07-06 18:14:47

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dianabol 10mg atomic labs

Następny temat

WSZYSTKIE PRODUKTY BRITISH DRAGON WYPROD. PO 2006 R. TO PODRÓBA!!!

WHEY premium