SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ADHD A SZTUKI WALKI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To moze bedziesz w tych 10 %

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
to ze nie wiedzieli 50 lat temu o ADHD nie oznacza ze go nie było, ADHD jest chorobą, tak samo jak nadpobudliwosć i nerwicca fak faktem ze czasem ludzie zasłaniają się tym, żeby usprawiedliwiać sie w różnych sytuacjach zyciowych. ale te choroby są były i będą. śmieszy mnie podejście typu "bić dziecko pasem i sie uspokoi" ja jakoś nie byłem bity psame i wyrosłem na ludzi. przemoc rodzi przemoc... jeśli będzie się krzyczało na dziecko to dziecko będzie krzyczało na wszystkich innych uzna to za coś normalnego bo tak jest w domu. Potem przychodzi dziecko i krzyczy do nauczycielki w podstawówce a nauczycielka sobiemyśli "boże dziecko wychowywane bezstresowo" a mozę być zupełnie inaczej. Ja swojego dziecka (w przyszłosci jak bede miał) nigdy nie udeże, wg mnie to okazywanie sałbości i zły przykład. Mam problem bije. dziecko bedzie miało problem coś sie mu nie spodoba - będzie biło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Problem w tym, że obecnie ogromna część ludzi legitymujących się zaświadczeniem o ADHD to niewychowane, rozpuszczone bachory, którym naprawdę dobrze zrobiłby solidny wp...dol

Depresja czy nerwica to jedna strona medalu-i tu rzeczywiście należy uznać fakt choroby. Ale poradnie psychologiczne wydające hurtowo świstki o adhd, dysleksji, dysgrafii i czym tam bądź-robią więcej szkody niż pożytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
ADHD zapewne istnieje, ale na 100/% takie osoby powinny się z daleka trzymać od SW, szczególnie uderzanych.
Gościu, o którym wspominałam, bynajmniej się nie wyżywał na treningach (w ADHD chyba zresztą ciężko mówić o 'wyżyciu' bo to permanentna nadpobudliwość), za to napier...ał potem ludzi na ulicy bo się krzywo popatrzyli
A Cavior ma dużo racji, bo z 80% tych z niby ADHD to normalne rozpuszczone bachory są.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
kzLO,otóż to. Bardzo mądra wypowiedź.

Co do tego czy jest chorobą...
Gadanie o tym na poziomie etykietki (ADHD) raczej nie ma sensu.

kravista90,

Na ile znając siebie uważasz, że masz ADHD, czyli zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

Masz problemy z własna (nad)aktywnością lub inni na to narzekają ??

Masz problemy z koncentracją lub inni na to narzekają ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
zgadzam sie, zresztą napisałem że wiele osób zasłania się fikcyjnym ADHD zeby było im łatwiej w pewnych życiowych sytułacjach. Koleś który napier... bo ktos sie krzywo popatrzył nie ma ADHD dylko d****izm, to tez powazna choroba objawia sie tym że człowiek jest kretynem ma to związek z byciem Idiotą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Święta prawda.Wódki Ci dać za wypowiedź.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Koleś który napier... bo ktos sie krzywo popatrzył nie ma ADHD dylko d****izm,

100% racji, tylko że kolo miał również stwierdzone ADHD właśnie

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
Koleś który napier... bo ktos sie krzywo popatrzył nie ma ADHD dylko d****izm,

100% racji, tylko że kolo miał również stwierdzone ADHD właśnie


no tak, d**** (potocznie określając) z ADHD to już w ogóle tragedia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
ja kiedyś na uczelnie potrzebowałem to mi angine lekarz stwierdził :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapasy Konin

Następny temat

NAGRODA DLA KAMIRU!!!

WHEY premium