SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABS2 i siłownia: jak połączyć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witajcie

Mam prośbę dotyczącą planu ćwiczeń: ćwiczyłem sporo domu (ponad rok), głównie na brzuch. Niedawno zacząłem robić ABS 2 i muszę powiedzieć, że daje fantastyczne efekty. Niestety powinienem przejść już na drugi level, jednak nie mam drążka i nie jestem w stanie go w żaden sposób (technicznie) zainstalować. Stąd też postanowienie, aby przenieść się na siłownię i sprawić żeby trening stał się bardziej profesjonalny. Sporo przeglądałem forumową kopalnie wiedzy, ale nigdzie nie udało mi się znaleźć jakiegoś treningu na siłowni który zawierałby w sobie ABS2. Nie chcę nic sam układać, bo się na tym nie znam i dopiero zaczynam przygodę na siłowni, jednak nie chciałbym też rezygnować z ABS2, gdyż świetnie na mnie działa i widać efekty. Jaki trening byście polecali? Da się to pogodzić?

Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 66

Wzrost: 178

Cel treningowy: Że zacytuję z portalu trener24.pl: "Sylwetka (ogólny rozwój masy mięśniowej z zachowaniem możliwie najlepszych proporcji i zarysów sylwetki)"

Staż treningowy na słowni: na siłowni 0,

Uprawiane inne sporty: Ćwiczyłem ponad rok systematycznie, głównie na brzuch i klatkę piersiową w domu.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full siłownia

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 488
ABS duzo mi mowi
A co to est ABS 2 jesli mozna wiedziec i gdzie mozna go znalesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witaj ABS2 to trening mięśni brzucha, zajmuje niewiele czasu, ale składa się ze świetnych ćwiczeń (przynajmniej dla mnie): tutaj jest link, na temat forum w którym wszystko jest opisane
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
abs 2 rób zaraz po treningu siłowym i z dyni jest:)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 488
Znam ten ABS 2, ja ćwiczę ABS ale innym dla zainteresowanych podaje link na youtuba też jest dobry ale nie tak wydajny jak ABS 2 ale jak sie nie ma drążka to się ćwiczy ABS I

http://pl.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu, pomoc w dobraniu ćwiczeń

Następny temat

FBW pod MMA siła, wytrzymałość i masa też jeśli sie da :)

WHEY premium