SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
hmmm kurcze ale jak teraz wiadomo skupiam sie na maxymalnych ciezaraz przy tych glownych cwiczeniach to nie wiem cyz takie przerwy dla mnie wchodza w gre bo wiadomo no meczace strasznie aczkolwiek nie mowie ze no takich przerw nie robie bo jak juz mowilem nie sprawdzalem jakos...
spradze jutro na treningu nog i barkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
NO PRELODE--najlepiej pompuje z aktualnie dostępnych na rynku

Tylko cena dość wysoka

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
TomQ to co mi trening zaserwowales

a wiec wygladal tak :

Nogi
PRzysiady 4s 40s+45s+50s+przerwa miedzy cwiczeniem
Wykroki 4s-42s+47s+1:04+przerwa miedzy cwiczeniem
Uginanie na maszynie lezac na brzuchu 4s-30+39+56 przerwa miedzy cwiczeniem
Wspiecia 4s-35s+35s+35s+przerwa miedzy cwiczeniem

ogolnie nogi bardzo ciezko zwlaszcza przysiady gdzie ostatnio dokladam caly czas(ajk mowilem wczesniej przykladam sie do tych cwiczeni priorytetowych bardzo)pierwsze 2 cwiczenia 10 powtorzen, uginanie 12 a wspiecia po 15

Barki
Wyciskanie sprzed klatki 4s-39s+1:52+1:57 tutaj bardzo ciezko na 4 serie musialem zjdac juz lacznie 4kg obciazenia robione po 10 powtorzen(z wyjatkiem 3 serii tam machnalem 8)
Unoszenie bokiem 3s-30s+55s+przerwa miedzy cwiczeniem
Unoszenie w opadzie3s+40+40 koniec

+ ABS

ogolnie bardzo ciezki trening, wyczerpujacy wrecz rzeklbym chyba nie dla mnie takie przerwy jesli chodzi o te ciezary co robie jak na moja osobe... nie wyobrazam sobie raczej takich przerw przy treninug np klatki gdzi wycismak takze ostatnio wiecej niz zawsze bo sie bardziej przykladam albo np podciagania...

jesli chodzi o suple to cytrulinka 4g+ 4 kapsy aaakg olimpu i..
nie wiem ale chyba nic nie czuje zadnej pompy:( moze cos lekkiego ew na barkach...

w ogole moze nie wiem czy dobrze to odczuwam... co powinienemn takiego czuc?:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary, coś z tobą jest nie tak
Serio 4g cytruliny i 5g AAKG i kompletnie nic? Nie poczułeś "pompowania" mięśni?
Może to twoja psychika, wmawiasz sobie, że to nie działa na ciebie albo masz placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
ale co ja mam czuc ? na prawde nie odczuwam specjalnej roznicy... przeciez nie wiem pompe miesni na pewno w jakis sposob da sie odczuc i chyba utrzymywala by sie przez godzine chociaz dwie po treningu.... a na prawde tak mi sie wydaje ze nie czuje zadnej roznicy... nie sadze zebym sobie tak wmawial... :( nie wiem co teraz zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
pompę mięśni to powinno się czuć po dobrym treningu bez żadnych wspomagaczy
na moje leży technika wykonywanych ćwiczeń, bo skoro nie znasz uczucia "pompy" mięśniowej
to znaczy że go nigdy nie doświadczyłeś co jest raczej nie możliwe

Ja bym już nie zwiększał dawek chyba że ważysz 120 kg
Może się mylę i po prostu nie jesteś podatny na takie rzeczy
ale spróbuj wczuć się w swoje ciało i pracę mięśni
kontroluj powtórzenia skoncentruj się na technice zmniejsz ciężar ale zrób więcej dokładnych powtórzeń z krótszą przerwą

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
sorry, ze sie wtrace ale stosujesz progresje ciezaru?? moze regresja bylaby pomocna w uzyskaniu dobrej pompy.
Jesli o mnie chodzi to np. klatke trenuje tylko hantlami, na sztandze nigdy nie uzyskuje dobrej pompy.
Aha pijesz duzo kawy, energetykow itd??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
hmmm wiesz co jesli chodzi o technike to sam staram sie pracowac nad nia jak najlepiej, nigdy nie cwyczilem na takiej typowej silowni zeby ktos mogl doradzci pomoc, od poczatku w piwnicy takiej blokowej ale jest tam wszystko...czesto nawet po kilka razy ogladalam atlas cwiczen na K** zeby to ogarnac, zeby wszystko technicznie wykonywac poprawnie... postaram siej eszcze raz obejrzec przed nastepnym treningiem w niedziele/poniezialek pleckow tricka i przedramion i napisze...

raczej cwicze wszystko jednym ciezarem

nie pijam zadnych energetykow ani kawy, jedynie coffe w postaci kapsow przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Czy kofeina w jakikolwiek sposob moze wplywac negatywnie na dzialanie AAKG i tej cytrulinki??

dzisiaj trening klatki i bicka
Łykam 7 kapsow argininy i 5,5 g cytruliny

no jak to na mnie nie podziala to nie wiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generalnie rzecz biorąc to nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre Posuniecie!?

Następny temat

Jakie odżywki?

WHEY premium