SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
wiesz co chcialbym od razu czuc pompe

wiem ze brzmi to jakbym byl gosciem w stylu " cwicze miesiac na silce jak brac krete i bialko"

po prostu ostatnio bralem to olimpowskie AAKG i zacyznalem od malych porcji a konczylem na 6-7 i prawie nic nie czulem...i cale zmarnowalem jakby nie bylo dlatego wiesz chcialbym tutaj sie dowiedziec

zapytam inaczej jesli masz doswiadczenie z tym suplementem jakie sa gorne granice 1 porcji(czyli maxymalne) chcialbym mniej wiecej zebys podal, po prostu chcialbym sobie mniej wiecej wyliczyc na ile by mi starczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
kurcze teraz zauwazylem ze w tym sklepie jest tylko PrimaForce Citrulline Malate

to nie jest to samo co AAKG tej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w takim jednym sklepie zaopatrzam się w beta-alanine w prochu ( chyba jedyny jaki ją ma w prochu) i tam też jest primaforce aakg 250g dostępne.

Co do cytruliny to prawie to samo, tyle że dawki musiałbyś nieco większe stosować jak byś chciał samą cytrulinę.
BTW
Pomyśl kiedyś nad beta-alaniną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
cytrulina na niektorych dziala lepiej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
czyli dawka np ile? 10g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, no bez przesady.
Ale musialbyś zacząc od tak też tych 3-4g a max z 6g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja doszedłem do 10 g aakg i 10 g cytruliny
generalnie lepiej wspominam cytrulinę, cenowo wychodzi podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
a zaczynales od 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko też zależy czy miałeś już styczność z takimi produktami, wieksza pompa to tylko umilacz, zbyt duża pompa przeszkadza w treningu. Masy czy wielkiej siły ci nie da.
Dlatego moim skromnym zdaniem, lepiej zaczac od małych dawek niż od razu walić w siebie ogromne ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
dobra ostatecznie przepraszam ze tak mace ale nie chce kasy wydawc w bloto

wybieram cos sposrod tych:
Olimp Argi Power 1500 Mega Caps
TREC AAKG Mega Hardcore
Vitalmax - AAKG 3000 MEGA CAPSULES
PrimaForce Citrulline Malate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre Posuniecie!?

Następny temat

Jakie odżywki?

WHEY premium