SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 miesiescy on zmiana srodkow pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
every other day (eod) = every two days (e2d)
Jezeli nie rozumiesz skrotow to ich nie uzywaj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
ale nadal nie widze zebym napisal wino e2d ?;d gdzie tak napisalem ?

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
robisz z siebie wiekszego idiote niz jestes w rzeczywistosci

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
.... nie bede tego komentowal

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dziecko zamiast pajacowac napisalbys ze sie yebnales i by bylo po temacie, ale brniesz dalej w to posmiewisko,
"co drugi dzien" (every other day) znaczy to samo co "co 2 dni " (every two days)
ktorej czesci tego zdania nie rozumiesz ?
poyebales skroty i zobacz co z siebie robisz
jakbym napisal winstrol to tez bys pajacowac ze ty bierzesz wino a nie winstrol, albo wino a nie stanozolol lol
zachowujesz sie jak przedszkolak , ogarnij sie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
asfi1990
ale nadal nie widze zebym napisal wino e2d ?;d gdzie tak napisalem ?


eod ma to samo znaczenie co e2d dawkowanie, codzienne oznacza ed., zresztą tabletki każdy się domyśla że w cyklach idą codziennie

Co do cyklu czasami lepszą metodą są iniekcje codzienne, zamiast 100eod , dawkujesz 50mg ed winko najlepiej przedłużyć z 3tygodnie dłużej o trenu.
Niedawno byłem zwolennikiem mało testa tren i masteron wysoko, ale mniej sidowe jest połączenie w moim przypadku test jak apteka czyli omka 500mg jak ug to 700mg tren 350mg , jak idzie masteron to dawka podobna do trenu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
no to trzeba bylo napsiac mi to na samym poczatku ! a nie mnie wyzywac poprostu nie widzialem swojego bledu i to wszystko po co od razu tyle nerwow? wystarczy mi napisac to jedno zdanie i wiedzialbym juz wszystko! ja sprobuje bic co 2 dni po 100mg i zobacze jak bede sie czul a co do wina skoro mowisz ze 3 tyg dliuzej od trenu to zaczne wino chyba lykac dopiero w 5 tyd lub w 4 tyg cyklu bo 11 tyg na winie to za dlugo jak na moje flaki




Zmieniony przez - asfi1990 w dniu 2016-02-02 10:15:23

Zmieniony przez - asfi1990 w dniu 2016-02-02 10:15:41

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Gdzie ja cię wyzywałem to raz , po drugie, nie widziałem żeby ktoś cię wyzywał.
Po trzecie chciałbym mieć takie problemy, żeby kogoś wyzywać za literówkę, normalnie Tobie to w prosty sposób ,przetłumaczyłem , nie wiem gdzie widzisz , wyzywanie.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-02-02 10:25:34

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
On pisal do mnie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
No ale bez przesady , tylko ty mu tłumaczyłeś że żle, rozumuje, ja tam nie widzę żadnych wyzwisk w jego kierunku. Autor nieco jest przewrażliwiony.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mexata Malay Tiger

Następny temat

oxandrolone jak brac 10mg kobieta

WHEY premium