SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mexata Malay Tiger

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Do sedna. 11 stycznia zacząłem cykl na booster testosteronu + inhibitor aromatyzy Booster(Black Devil) Inhibitor(Brawn-6 bromo) zgodnie z planem 21 stycznia powinienem zacząć brać inhibitor, lecz dopadła mnie pewnie zagwostka i postanowiłem jednak zaryzykować i zrobić cykl na metce, max 200 tabsów.
I tu jest moje konkretne pytanie, bo posiadam owe suplementy jak i metkę(Malaya Tiger, tutaj też prosiłbym was o opinie o tym środku, gdyż to będzie mój tak naprawdę pierwszy cykl na czymś mocniejszym od odżywek)

Moje głowne pytanie to jak to lepiej rozegrać:
-mam 200 tabsów jak to sensownie rozłożyć? (chcę max przeciągnąć tak do 7tyg nie więcej)
-Zakupić jakieś osłonki czy niekoniecznie?
-Witaminki, jak tak to jakie?
-Odblok. 12 listków clomidu wystarczy?
-I ile zrobić przerwy. Kończę metkę i ile poczekać, zeby zacząć cykl na boosterze+aromatyzie
-I pod koniec cyklu na metce, w ostatnim tyg wrzucę mono, myślicie, ze bez problemu można brać mono+booster+aromatyze?

1. WIEK: 20 lat
2. WAGA: 72 kg
3. WZROST: 172 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: Jest :)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Brak
8. TRENING: 3-4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Przyrost masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: Brak
11. POZIOM BF%: 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ciężko z nabieraniem masy, tendencja do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: OK
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Wszystko w porządku
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Nie mam zielonego pojęcia
kcal/dobę
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110 kg
-martwy ciąg: - 140kg
-przysiad: - 100kg

Pozdrawiam serdecznie i proszę o konkretną pomoc! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Może tak zrobię cykl na metce 12dni przerwy w tych dniach wchodzi clomid i później booster i aromatyza z 6 bromo, co sądzicie o takiej opcji? Już daruj te zarcie jem dobrze, nie chodzę głodny i trzymam wszystko jak najlepiej wiec już nie piluj tego dał czas tylko prosiłbym o pomoc odnośnie tych preparatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
rozpisz dietę bo to 90% sukcesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Będę jutro w domu rozpiszę wam, bo mam elegancko rozpisane wszystko, aktualnie jestem w delegacji więc no nie mam zbytnio wszystkiego wam tu super przedstawić :) ale jest git :) Teraz prosiłbym was o pomoc w dawkowaniu i kolejności no i odpowiedzi na moje pytania, bo to mnie najbardziej zastanawia :) Dietetyk opłacony, kasy na jedzenie nie szkoda, wiec jest git. Tylko te moje pytania własnie, tu mam największą zagwostkę i liczę na was! :D zapewne macie większe doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
no to jutro dostaniesz odpowirdz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Widzę, ze na pomoc można liczyć, dzięki wielkie. Rozwiałeś wszystkie moje pytania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
skoro nie masz diety to branie saa mija się z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
to może chociaż odpowiesz mi czy lepiej skończyć teraz cykl na boosterze+aromatyzie, a potem wskoczyc na metkę czy odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663962
jak już napisałem bez diety nie ma sensu truć organizm czymkolwiek
napisz co wczoraj zjadłeś w ciągu dnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Proszę to opis mojego wczorajszego jedzenia w ciągu całego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
- I posiłek - śniadanie - 07:00 - 100 g płatków owsianych + 300 g mleka zaw. 3,5 % tłuszczu
- II posiłek - drugie śniadanie - 10:30 - 100 g ryżu białego + 300 g mleka zaw. 3,5 % tłuszczu
- III posiłek - obiad - 14:00 - 100 g makaronu bezjajecznego + 100 g sera twarogowego chudego
- IV posiłek - po treningu - 18:30 - 120 g kaszy gryczanej + 100 g tuńczyka w wodzie
- V posiłek - kolacja - 19:30 - 100 g ryżu białego + 100 g sera twarogowego chudego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1366
Po 22 czasami jeszcze płatki owsiane na mleku jak mnie w nocy zacznie ssać :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontrolowanie estradiolu Symexem, a winstrol?

Następny temat

7 miesiescy on zmiana srodkow pomoc

Wiecej