SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

59 kg ektomorfik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ja kiedyś dodawałem rodzynek i efekty w postaci przyrostu masy były super ( oczywiście nie były to mięśnie). Chłopaczyna ma kosmiczną niedowagę, nie wierzy że może przytyć to uwierzy. Węgle z rodzynek wciągną wodę i dadzą przyrost wagi ciała. Dzięki temu osiągnie mega kaloryczne ładowanie. Podstawa to zacząć posiłek odpowiednią ilością białka, reszta niech idzie jak leci. Pół szklanki rodzynek przegryzie bez problemu, nawet gdy będzie mu się zbierało na wymioty od tego co przed chwilą pochłonął. U mnie rodzynki z posiłkiem powodowały możliwość spożywania co raz większych posiłków ( większy apetyt)

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-27 14:43:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 738
Hmm rodzynki mogą być takie wysuszone z supermarketów tak? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
oczywiście że mogą być tylko żeby te rodzynki to nie był twój posiłek a dodatek do posiłku. Koniecznie b complex po takim posiłku, jak ci się skończy przechodzisz na B6 - kupisz w aptece. Ja kupowałem w biedronce rodzynki po 400 gr. Stosowałem się tego aż osiągnąłem wagę docelową. Teraz niestety muszę trzymać 100 kg ( też mam 183 cm). BARDZO WAŻNE JEST TO ŻEBYS NIC NIE JADŁ MIĘDZY POSIŁKAMI. Wcinasz ile wlezie, zajadasz rodzynkami + b complex i czekasz na kolejny apetyt pijąc wodę bądź herbatę między posiłkami

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-27 15:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 738
Dzięki wielkie :P A mógłbyś podać jeszcze cenę b complex i B6 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
za opakowanie b complex i b 6 zapłacisz poniżej 10 zeta. Nie wiem dokładnie ile bo ja disyć dużo kupuję specyfików w aptece :). Zmierz się w pasie przed i mierz wagę + pas raz na 2 tygodnie. Najlepiej zapisz 1 wynik będziesz miał na pamiątkę. Wpadnij tu za miesiąc i napisz jak idzie

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-27 15:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13022
Ja bym Ci radził ustalić sobie dzienną ilość białka i kalorii.
Skoro nie możesz przytyć to ja na twoim miejscu jadłbym minumum 120g białka i powiedzmy te 4000kcal, albo trochę mniej, ale na pewno nie mniej niż 3000kcal. A to czy dostarczysz te kalorie z tłuszczy czy z węgli to nie ważne. Na ściślejsze diety przyjdzie jeszcze czas.

A to że mówisz że jesz "dużo" to nie znaczy że powinieneś tyć, bo dla jednego dużo to 2500kcal dziennie, a dla drugiego dużo to 10 000kcal/dzień.

I w sumie to ćwicz jak najciężej, na dużych ciężarach ale też bez przesady. To na pewno poprawi apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
trening zwiększy apetyt pod warunkiem że autor nie wpadnie w przetrenowanie a przy takiej masie czyli skrajnym niedożywieniu trening go zajeździ. Po każdym treningu koniecznie 1 dzień wolnego, na treningu tylko podstawowe ćwiczenia. Mała liczba serii, bardzo długie przerwy między seriami ( oczywiście na wyczucie, bwez sensu zegarek w ręku. Przed każdym kolejnym podejściem powinieneś odzyskiwać 100 procent sił - z czasem będziesz miał wyczucie.

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-27 16:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 738
To już sam nie wiem jakie przerwy robić między seriami :P Jedni mówią, że serie jak najkrótsze a Ty piszesz, że mam robić następną jak będę miał 100% siły. Więc? Ktoś jeszcze poprze jego wypowiedź, żeby czekac aż zregeneruję 100% sił? Za każdą dobrze rozpisaną odpowiedź będzie SOB.

Pozdrawiam Rafał.

PS. Odkąd wchodzę tutaj na forum to przytyłem 1kg i nawet nie spada :)

60kg to moja obecna waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
wg mnie bez sensu budowac niefunkcjonalna mase tluszczowa... po co? w jakim celu? by nabrac ciala? eeee nie tedy droga

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 738
Moim zdaniem tędy :) do grudnia będę leciał, żeby przytyć jak najwięcej i spróbuję jak najszybciej a od grudnia do czerwca będę leciał na rzeźbę ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer + bcaa + jaka kreatyna?

Następny temat

Jaki rodzaj kreatyny podczas redukcji?

WHEY premium