SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

500zł na cykle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
Mam 500zł i od lipca planuje pierwszy cykl mono olimpa mega caps = garnier 1 .ale moze napiszecie mi cos innego ,kasa to 500zł no oczywiscie moze byc kilka złotych wiecej

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 524
poczytaj troche na sfd w dziale odżywianie (wpisz sobie low carb) i znajdziesz przykładowe diety.

low carb
polega na ograniczeniu zjadania węglowodanów w ciągu dnia.

załóż sobie próg 100 g węgli na dzien.

tutaj masz wartosci produktów podane na 100g produktu:
http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/a-g.htm

białka (wazysz ponoc 72 kg wiec niech bedzie 2 g na kg masy ciała) = 144 g (białko głównie z mięsa, troche twarogu, troche odżywki białkowej)

tłuszcze kolo 50 g dziennie

wyrzuć słodycze z diety, unikaj pieczywa jasnego - najlepiej przerzuć sie na pieczywo WASA (mniej smaczne ale mało węgli) i unikaj napojów z cukrem (m.in. soków, coca coli) jak i samego cukru.

coca cola light moze byc, nie ma węgli jest słodzona słodzikiem, z tego co wiem to napój LIFT równiez jest słodzony słodzikiem wiec mozna pić.

a spalacz polecam SAN Tight (stosuj jak piszą na etykiecie) - zgubisz pare kg w miesiać albo cos lajtowego Trec Clenburexin.

pozdr.


Zmieniony przez - Pharmacy21 w dniu 2008-05-13 16:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
jak chcesz cykl na mono to nie trzeba Ci tyle kasy dorzuć do tego omege-3,jakies witaminki,zma/mzb a resztę właduj w porządną michę

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
dla mnie 500 to taka norma, jakos jak kasa leci w tych sklepach
kupie białko, mza, omege, witaminki, i jakiegos no-bostera i po kasie

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
przy jego wadze z diety da sie wsio wyciągnąć a skoro dopiero zaczyna z kreta to po co mu no-booster może ew.CP zapodać z mono

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
zgadzam sie, ja pisałem to o sobie
na jego miejscu nawet z kretką bym troche zaczekał, i diete dopracował

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
chodze juz troche na siłke bedzie około rok tylko niecwiczyłem sporo z powodu wypadku,systematycznie dopiero drugi miesiac leci,narazie bez diety,i przytyłem 2 kg,obecnie ważę 75,może ja jutro sprubuje ułozyc dietke i wrzuce tu link do niej,i zobaczycie jak ona wyglada,.ps mam troche fatu na bżuchu i moja propozycja jes aby najpierw zrobic dietke -300kcal zeby fat spalic,a dopiero puzniej z miesiaz na bilansie ujemnym albo lekko na +,,,,tak mi sie wydaje ,bo mam takie przeczucie ze jak bede odrazu diete na mase miał ,to wiecej tłuszczu sie nazbiera a potem cięzko bedzie spalic to

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zrob najpierw mase a pozniej bedziesz redukowal na same wakacje

daj bilans na zero lub lekki plus dorzucisz aero i powinno byc ok

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
dzisiaj wrzuce foto to sami ocenicie ,za jakies 20 minut bedzie foto,chodzi mi oto aby z suplami zaczac od lipca gdyz dopiero wtedy bede miał wiecej hajsu

Zmieniony przez - Marek_3bit w dniu 2008-05-12 18:45:07

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
ja za te 500zł planowałem kupic 2x olimp mega caps 1250mg w sumie bedzie 600caps,cell pump natural 450g,2xvitalmax garnier 1 4800g,aakg trec 240 caps,i to chyba wszystko

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
to co mam mase robic,czy pierw zrzucic troche

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska supli potrzebna !! spalacz + arginina?

Następny temat

oczysczczenie Pomocy

WHEY premium