SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 letnia Ginekomastia o_O wtf

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
troche było tematów o ginekomasti poczytaj naprawde warto.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Uwierz mi na słowo, że przeczytałem o tym więcej niż byłbyś sobie mógł wyobrazić. Ale mając takie coś ciągle o tym myślisz. Ja najbardziej się obawiam, że jak już dostanę skierowanie na zabieg refundowany NFZ to będę musiał na niego czekać wch** czasu. A moim celem było pozbycie się tego do końca wakacji. Bo od września szkoła do tego WF i rozbieranie sie itd. :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja się zbytnio nie znam ale jeżeli to lipomastia to pozbędziesz sie tego ćwiczeniami.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
To jak ci tak ****a zalezy to mogles wziasc dupe w troki i popracowac przez wakacje.. zarobic kase... zrobic operacje i byc zadowolonym z życia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Mylisz się, jak już mówiłem czytałem o tym w****u dużo i jeśli jest rozwinięta tkanka pod sutem lub gruczoł to tego nie spalisz nigdy w życiu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
rafakita, skoro czytales o tym i wiesz co masz, to jakiej odpowiedzi oczekujesz tutaj?
chyba zalozyles ten temat tylko po to, zeby sie wyzalic, bo zdaje sie, ze wszystko wiesz.
twoj problem obecnie tkwi w psychice, bo nie poszedles do lekarza przez wstyd, teraz wstydzisz sie rozebrac przy nowych znajomych.
ale nic nie zrobiles, zeby sie tego pozbyc przez tyle czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
to nie takie proste jak się zdaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
oczywiscie, ze nie jest, ale co jak co - lekarz odpowie Ci na pytanie czy bedzie to zrefundowane itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
nioonia ma rację, jak na razie to tylko się żalisz i nic nie robisz! Idź do lekarza on Ci odpowie na wszystkie twoje pytania dotyczące refundacji przez NFZ, zrobi badania, może skieruje Cię do specjalisty. A tak wszystko co piszesz to tylko jakieś przypuszczenia i żale. Krępować możesz się przed kolegami, ale nie przed lekarzem, który na pewno widział dziwniejsze/bardziej krępujące rzeczy niż twoja ginekomastia. Na prawdę nie wiem, czemu się boisz lekarza jak diabeł wody święconej. Masz bardzo infantylne podejście do sprawy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgoslup

Następny temat

bole plecow...;-(((

WHEY premium