SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4F Fuel - warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
Witam.

Czy ktos z was stosowal białko ktore pojawilo sie jakis czas temu w biedronce ?
Pytam poniewaz ceny odzywek bialkowych poszly mocno w gore i uzupełniajać swoje zapasy suplementow zaczynam szukac alternatyw.

Czy moze macie jakies inne niskobudżetowe odżywki ?

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
Witaj.
Jeżeli chodzi o poszukiwanie tańszych opcji na odżywkę białkową to tutaj przede wszystkim trzeba zadać sobie pytanie czy jest ona tańsza Bo jest jeszcze po starych cenach i nie zeszła ze sklepu czy jest ona tańsza już po uwzględnieniu tego że surowiec poszedł mocno w górę. Jeżeli opcja numer dwa wchodzi w grę to tutaj można się spodziewać że takie białko niestety będzie czymś podsypany żeby wypełnić paczkę i skład może być dobrze zamaskowany żeby ilość białka była spora także tam trzeba dobrze wtedy wczytać się w etykietę czy nie ma sporego dodatku na przykład białka pszenicznego, sojowego i tym podobne. Natomiast jeżeli jest to białko które po prostu jeszcze po starych cenach gdzieś tam zalega na półkach sklepowych bo w takiej cenie było wcześniej to myślę że na tym etapie można jeszcze zainwestować

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
E ono chyba nie wychodzi jakoś mega cenowo i jeśli fobrze pamiętam ma sporo ww i tl
Edit składu na stronie nie widzę ale wychodzi 8.5zl za 100gr wiec duzo mimo obecnych cen


Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-02-07 18:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1057
jaaaaa85
E ono chyba nie wychodzi jakoś mega cenowo i jeśli fobrze pamiętam ma sporo ww i tl
Edit składu na stronie nie widzę ale wychodzi 8.5zl za 100gr wiec duzo mimo obecnych cen



Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-02-07 18:29:03



Faktycznie, wydawało mi się ze widziałem je na poziomie 40-45zl za 700g.. albo podnieśli ceny albo mi się przewidziało…

Dramat, jeszcze niedawno kupowałem białko z sfd w okolicach 40zl..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 50 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4877
Ostatnio była promka że można było kupić 3 pack za 120 czyli 40 zeta za sztukę,
Białko jest produkowane przez Biotecha na węgrzech więc raczej dobra jakość....


Zmieniony przez - frankie w dniu 2022-02-11 13:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Rzeczywiście pod względem jakości produkt ten powinien być jak najbardziej dobry, zakładając, że rzeczywiście produkuje go Biotech, a patrząc na skład nie ma w nim dodatku białka pochodzenia roślinnego, tauryny, czy glicyny. Pod kątem smaku, piłem chyba wszystkie dostępne i są ok. Nie tak dobre i wyraziste jak Biotech, ale całkiem spoko. Szczególnie mango. Cena raczej nie powala, chyba że trafi się jakaś promocja. Jeżeli jesteś z Trójmiasta, to zapraszam do sklepu SFD stacjonarnego i przypomnij się. Mamy jeszcze białko w bardzo dobrej cenie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zalecana ilość białka

Następny temat

Redhot - spalacz

WHEY premium