SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Jakieś sugestie, trafił ktoś kiedyś na wyj**ke, możliwe że po takich dawkach nic by nie drgneło w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
co to za ari masz teva jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Właśnie mam Teva, dziwne, że nic nie podziałało.
Nic to, wbije strzała w poniedziałek i zagryze tym ari i we wtorek pójdę zbadać estro, może wtedy była za długa przerwa miedzy zarzyciem, a badaniem, nie mam pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
teva jest ori apteka musisz brać regularnie napewno ci zbije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Biorę od ostatniego badania pół tabsa co dwa dni i trochę spadło to e2.
Progesteron może być powodem tego mojego wiecznego zamulenia, senność i dość słabego libido jak na taki poziom testa?
Bzykanko też słabe, wzwod ok, ale kurna coś krótkawo ostatnio i drugi raz się nie chce haha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
U mnie po świętach plus 4 kg, (poszło w ch** ciasta) ogólnie od początku cyklu plus 8kg, plus 2 cm w pasie, mimo ujemnego bilansu od ok 3 tyg wcześniej jechałem na zero.
Ten tydzień po świętach jechałem na 2400 kcal i spadło tylko kilo, obecny tydzień 2600 kcal w dNT -200kcal.
Wczoraj na treningu judo pierwszym po świętach brakło mi tlenu podczas randori, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, nie pasuje mi to za bardzo, Chciałbym zejść do ok 85kg, ale coś jest nie tak, że waga tak do góry idzie.
Obecnie biję 200mg pon-czwartek, e2d pół tabsa anastrozolu.
Zamówiłem novothyral, więc odstawie euthyrox i polecę 2 tabsy novo, może jak Ft3 podskoczy to coś się ruszy z ta wagą.
Trzeba pokombinować coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Minęło 12 tyg cyklu, efekty takie sobie, trochę siły przybyło do tego plus 7-8 kg w bicku i udzie plus ok 1,5 cm, pas plus 2 cm mimo tego, że większość cyklu jechałem na zerowym bądź ujemnym bilansie.
Jedno jest pewne, że ten mój anastrozol to gips, od ostatniego badania e2 podskoczylo z 60 do 90, mimo że biorę po/środa /piątek po pół tabsa przez ponad miesiąc.
Suty czasem swedzą i łeb mnie boli, czasem po treningu nie mam już ba nic ochoty, nawet do kuchni herbaty nie chce mi się iść zrobić haha.
Zamówiłem dziś recke na anastrozol bądź symex, wiec na oryginale coś powinno spaść.

Do rzeczy, planuje pociągnąć ten cykl do końca sierpnia, co można by dołożyć, żeby być bardziej zadowolonym z efektów?
Daję obecnie lekki plus kalorii, w dNT obcinam o 200 kcal, doradcę coś panowie.
Obecnie leci 250 mg enan pon/ czwartek.
Hcg 5000 co ok 5 tyg , 2500 co 3 dni.



Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-05-16 20:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Mozesz pomyslec o dodaniu npp (krotki nandrolon) przez np 10 tygodni w dawce 300 mg/tydz

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Też nad tym myślałem, jak często to bić?
Razem z testem pon/czwartek moze być, czy trzeba częściej.
Prolaktyna może pójść w górę na npp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
2 x w tygodniu to minimum, prolaktyna owszem podniesie sie wiec cabaser miej pod reka

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl wysoki estradiol

Następny temat

T5 - dawkowanie

WHEY premium