SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
arek1056
jakub209
Szpital wojewódzki




stary ja też robię w tym samym szpitalu i ceny są zaj**iste.



przeprowadzam się do Bytomia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94618 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
o kurcze musze u siebie po szpitalach popatrzeć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
W sobotę pójdzie szósty strzał, będzie równy miesiąc cyklu, w poniedziałek będę robił badania, ale już czuję, że zaczyna się retencja, pysk robi się okrągły, dieta trzymana, więc raczej nie to jest przyczyną.
Libido średnio, bez szału, bardzo łatwo mnie wk***ić i chodzę trochę nabuzowany, siła lekko do przodu i coś tam zaczyna się zmieniać w lustrze.
Jak będę miał wyniki, to oczywiście wrzucę, mam armidex, powinien pomóc na retencji i ewentualnie zbicie e2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
To czekam na badania i wyniki, będę konsultowal z wami.

Mam pytanie z trochę innej beczki,
Jak wspominałem, leczę się na niedoczynność tarczycy euthyroksem 50mg/ed, mam trochę zaniżone Ft3, czy jak zwieksze dawkę powiedzmy do 75mg to Ft3 pójdzie w górę?
Czy jest sens wogole się tym zajmować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Wyniki odebrane, ile brać armidexu żeby to E2 zbić?
Prolaktyna spadnie jak E2 zbije, czy trzeba cabaser?

Ogólnie od kilku dni wiedziałem, że jest E2 podniesione, złe samopoczucie, uderzenia gorąca, bóle głowy, libido do dupy, sprzęt sprawny, ale jakoś ochoty brakuje, suty trochę wrażliwe się zrobiły.

W niedzielę planuje wbić pierwsze hcg 2500 i po trzech dniach następne, będzie to po równych 5 tyg od pierwszego strzału, a z tego co wyczytałem tu na forum, to po hcg E2 jeszcze bardziej może poskoczyc, wiec wole zainterweniowac.

Cholesterol też mam powyżej norm, jestem na optymalnej, może to być













Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-03-17 14:52:51

Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-03-17 14:53:31

Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-03-17 14:55:06

Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-03-17 14:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prolaktynę miałeś raczej wysoko niż nisko już przed biciem, powinieneś właśnie na nią uważać. Na estradiol daj 1 tabsa dzisiaj i z tydzień po pół co drugi dzień potem pół dwa razy w tygodniu i po jakichś 2 tygodniach od skończenia HCG znowu bym zbadał estro i prolkę. I może dla pewności progesteron, bo chyba nie robiłeś. Tak naprawdę to jest taki strzał w ciemno z tym dawkowaniem, może być akurat a może za mało albo za dużo zbijesz, sprawa indywidualna. Cabasera bym nie dawał, bo ci zabije prolkę na zero, najpierw bym zobaczył czy razem z estro nie spadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
No dokładnie, Prolaktyna była dość wysoko.

Zrobię jak piszesz, pod koniec miesiąca znów badania zrobię.
Progesteron muszę iść do innego laboratorium, bo w szpitalu nie robią, co trochę dziwne, ale mam prawie pod domem, to też zrobię.
Przy okazji zrobię testa, bo towar inny akurat zacznę bić, a w szpitalu nie robią pełnego wyniku, tylko do skali.

Poza tym trochę lipnym samopoczuciem siła idzie w górę i mięśnie jakby bardziej nabite, po miesiącu dochodzę już do swoich najlepszych wyników na sucho z kreatyna, idzie moc haha.

Testowałem też podniesienie dawki euthyroxu, bo z tego co wyczytałem dawka 100 mg odpowiada 25 mg t3, ja biorę 50 mg czyli wielkie nic tego t3, ale po trzech dniach mi przeszło, w trzecim dniu ciśnienie skoczyło i pysk miałem tak rozpalony, że jajko sadzone by szło zrobić.

Same t3 miało by takie samo dzalanie, na organizm, orientuje się ktoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Panowie czyżby zamiast armidexu gips?
Iniekcja razem z połówka armidexu w piątek popołudniu, badania rano w ponidziałek. .
Wcześniej brane jak rozpisane miałem powyżej, a estro wyzej i prolaktyna trochę nizej niż było przed braniem.
Ten test od tego samego dila tez slabe stezenie raczej bylo.





Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-04-07 13:41:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl wysoki estradiol

Następny temat

T5 - dawkowanie

WHEY premium