SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 w jednym?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
Nie wiem, czy nie oczekuję niemożliwego, dlatego pytam specjalistów
W wakacje czeka mnie miesiąc sporego wysiłku, wybieram się na łażenie po Pirenejach z plecakiem i kumplami. Potrzebuje czegoś, co:
- uzupełni ubogą z konieczności dietę (w białko raczej niż wegle)
- doda powera kiedy trzeba
- ALE nie zahamuje (a nawet pomoże) spalania sadła - przyda się trochę dorzeźbić po sesji(z naciskiem na 'dorzeźbić', nie wychudzić)

Na trening + dietę + ThermoSpeed reaguję jak trzeba, ale tam sobie cycków gotować nie bedę , no i 'trening' też dość specyficzny..

Po wstępnym rekonesansie myślę o zestawie jakieś CLA + sprawdzony TSE. Co o tym myślicie? Jakies pomysły?

Z góry thx
3

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie, no , ja ci nie odradzam poważnego podejścia- ale umiarkowanie

może to byc początek- i taką mam nadzieję- regularnego dbania o siebie.
jest to o tyle istotne, ze przy tejże regularności nie bedzie potrzeby poświecec wiele czasu- byle dość częśto i systematycznie.
analogicznie z odzywianiem czy suplementacją- to musi niejako 'wejść w krew"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...w sumie samo bedzie lecialo w takich warunkach

dobrze więc byłoby wziąć ze soba worek bcaa

to co wyżej wymieniles może sie także okazac nienajgorszym pomyslem


coz jeszcze mozna dodać- coż z duża ilościa magnezu, cynku itp.- chela mzb, albo zestaw minerałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
A jest sens brać BCAA i CLA razem? Zwłaszcza, że dość często wpadam na opinie, że CLA to placebo raczej No i z opisu CLA chwilami wynika, że to to działa i na spalanie, i na ochronę mięśni - prawda-li to?
No i jesli już - kiedy i ile tego?

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jw wypełnij ankiete, żeby można było lepioej ci pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
Się robi
A, i teraz się zorientowałam, że nie zaznaczyłam - babą jestem, kobietą znaczy się

1. 20lat
2. 60kg
3. 175cm
4. Wymiary: klatę sobie daruję, talia -70, udo -50, bic -28
5. Staż - od 5 lat trenuje sw, okresowo czasami dorzucając siłownię (mały)
6. Cel - zmniejszyć bf%, ochronić mięśnie które 'jakieś tam jednak są' i je lubię, doraźnie zwiększyć wytrzymałość, dostarczyć energii.
7. tylko ThermoSpeedEx, kiedy przez miesiąc zajmowałam się tylko treningiem i żarciem, przy stałej wadze spadło mi z nim po parę cm. Bez zwiekszonego treningu - g dał (czyli chyba w normie )
8. Poziom bf% - łojezu, nie wiem.. jaką fotkę wrzucić?
9. Tendencja chyba taka środkowa - ani endo, ani ekto
10. Nie moja branża, nie sprawdzałam (chociaz po wakacjach przyda się popracować nad siłą)
11. Kiedy trenuję mało albo wcale - low-carb i czerwona herbatka, czyli teraz np, w czasie łażnia już niekoniecznie, bedzie kuskus, konserwy, zupki w proszku, suszone kiełbasy i owoce.. (może macie jakiś pomysł, co z perspektywy moich celów można wziąć do żarcia na miesiąc w góry?)

Ok, chyba wszystko co mogę napisać.
Wdzięczna za przyszłą pomoc -
3

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
a ja wciąż liczę na to, że mi ktoś coś ciekawego jeszcze powie

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
.

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-05-23 20:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jesli zakładasz problemy z jedzeniem, można uzupełniac gainerkiem, np mutant mass, dobry skład.

tse w twoim przypadku powinien wystarczyć jeśli chodzi o efekt spalania, pobudzać też raczej powinien,chociaż to zależy od wrażliwości na koffe, generalnie dla kobiet to jest produkt w miare konkretny.

widze w ankiecie zabrakło rubryki na płec, bo to też istotne, musiałem zmienić swoją wypowiedź o 180st
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
three - ja bym nie traktował tego w ten sposób- bo to moim zdaniem leciuteńka przesada- zważaj tylko abys nie jadla tak aby sie otłuścić- zważywszy że jedzonko nie bedzie niskokaloryczne/jak to w takich przypadkach i regularne za bardzo/
także bcaa zaproponowlem bo to może sie przyczyniac don ochrony mięśni- jesli odzywianie mimo wszystko byłoby jeszce słabsze niz można zakładać.
tse, cla- raczej uważam za dobry wybór- szczególnie dla kobiety.

poza tym- chyba nie ma sobie co zbytnio zawracać glowę- jedzuesz przeciez odpocząć od wszystkiego- może także i od supli- a raczej związanej z tym systematyczności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA

Następny temat

Gainer Olimpu i co do tego????

WHEY premium