SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 miesięczny cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Test na poczatku bedzie tez e4d później albo na dwie pompy albo będę byl z teściem tylko mniej nabierał ewentualnie podbije chociaz to Malo prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pogubisz się w końcu i pomieszasz co kiedy szło i co kiedy ma znów iść. Daj inj pon/śr/pt weekendy wolne. Tutaj jest prosto nic nie poj**iesz. Biję tak od lat, wcześniej sam się motałem dlatego teraz tego się trzymam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Oki to wszystko wiem. oprócz tego czy Deca czy npp az taka jest różnica w smarowaniu stawów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
U mnie żadna, i dd i npp dobrze się sprawdzało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
jeszcze pytanko czy przy 500 testa ew i 150 npp ew stosowac profilaktycznie caba/symex czy obsewrwować i dopiero jak cos sie zacznie dziać/przed odblokiem? i jeśli cypio ma okres półtrwania 12 dni to po ostatnim strzale ile czekać z HCG?



Zmieniony przez - HoryKrzyk w dniu 2016-10-04 16:44:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Można czekać, być może dobrze znosisz więc problemów może nie być żadnych. To są akurat takie leki że w mig zbijają problem.


W trakcie cyklu HCG podajesz normalnie wg planu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
W trakcie wiem, pójdą 2pudla. Chodzi o końcówkę, jeśli okres półtrwania cypio wynosi 12dni to ile czekać z pierwszym strzałem HCG 2tyg starczy ? Czy nawet więcej? Chyba ze nie ma problemu ze HCG sie "zazębia" z testem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Cześć wszystkim chwilkę mnie nie było nie chce robić nowego tematu tu wszystko uzupełnione tylko trochę na budziku stuknęło:)
W wiec od tamtego czasu poszlo kilka cykli jednak od 3 lat off po odbloku i wszystko grało.
Ostatnio ciężki okres plus przesilenie co skutkowało słabym samopoczuciem i słabym libido więc zrobiłem badania (zal 1)
Wyszła prolka lekko podniesiona
I tutaj narobiłem problemów..
Przez 2 tyg brałem 0.5 e3d cabasera
Skończyło się zerową polka i takim samym libido.
Jakieś pomysły jak szybko to odkręcić?
Test?
Wszystko




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
A inne wyniki aktualne poza prl na ta chwile ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Te z pierwszego zdj są 2 tyg wcześniej nie robiłem nic innego dlatego że tylko cabaser brałem więc uznałem że tam się niewiele zmieniło, do tego reszta wszystko w normie bylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która opcja jest lepsza? gruba bomba

Następny temat

drugi cykl-cypio+master e+wino oral

WHEY premium