SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 miesięczna redukcja -----> pomóżcie z rozpiską

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699749
megace zostaw w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
skoro już brałeś kox na samym żarciu i kreatynie raczej dużo mieśni nie zrobisz

rozloz sobie wielki cykl
masa -> jakosc -> redukcja i odpowiednie srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie cykle już odpuszczam... maks 12 tygodni...


Flex to poleć coś dobrego na apetyt, ale jakiś konkret bo kozieradka to mnie jakoś nie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699749
ale po co Ci apetyt na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widać że nie przeczytałeś wszystkich postów... doszliśmy z chłopakami do wniosku na poprzedniej stronie że redukcja odpada i dalej jedziemy z masą tym razem na legalach

to jak z megace ?? Da rade czy nie na apetyt na masie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699749
acha
megace dla mnie to syf
spróbuj preparatu o nazwie Citropepsin ,łyżeczka z 20 min przed posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe jeżeli sie nie myle to ten citropepsin dostał mój brat w wieku 8 lat na apetyt bo straszny niejadek był i g**** mu to dało

Myślisz że jak jego nie poklepało to poklepie 105 kilowego leszcza ??

Wiesz tak szczerze zawsze byłem przeciwny megace, poczytałem na forach i powielałem mity

Ale jak zobaczyłem co zrobiło z moim znajomym z siłowni.... nie widziałem go 2 miesiące i nie poznałem go na ulicy

Mówi że apetyt prawie nie do ogarnięcia, cały czas rośnie jak poyebany, wpieprza po 4-5 tysięcy kalorii dziennie....

Mi by sie takie coś przydało... mam tak kiepski apetyt że mógłbym przeżyć dzień na 2 jogurtach i paru tostach

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-04 16:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
pokaż zdjęcie jakieś może ? będzie wiadomo czego Ci trzeba

i pewnie te 2 miesiace to byl w wiekszej duzo wiekszej wiekszosci FAT chyba ze maja genetyke z kosmosu i wszystko na miesnie %)
a lubie jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sqrwielll mam identyczny dylemat jak ty tez schodze na koncu grudnia z cyklu do lipca chce zrobic forme do tego czasu planuje redukcje i potem jak ty cykl z trenu na czysta mase i rzezbe.I powiem ci ze na off czasu brakuje ty zrobisz jak zechcesz ja moge ci napisac co ja zrobie a ja bede musial ciagnoc dalej cykl.Po zakonczeniu tego wszystkiego przybijam 200mg cypio na tydzien moze zalatwie wino oral to dorzuce 20mg na dzien i robie redukcje 2 miesiace.Potem odblok przerwa dietka zeby nie bylo jojo i wchodze na cykl z trenem i nie bede zadnych clenow to niego bral bo przy dobrym bf-ie i diecie masowce to ma wypier..lic mieso na wierzch ale moja wersja jest hardcorowa.Twoj pomysl z przerwa i potem z trenem jest poprawny.Zrob odblok porzadny potem jak sie dobrze poczujesz mozesz juz zaczac podjadac clena na przemian z efka kreatyna i jakims nolvadexem xt i wskakuj na ten swoj cykl z trenem.Za duzego pola manewru nie masz bo czasu malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko boje sie jednego że znowu wpadne w to błędne koło gdy bede chciał robić jednocześnie mase i rzeźbe: kreatyna, clen, dylematy czy węgle nisko czy wysoko, czy dużo aero czy mało

Myśle że pojade 2 miechy masowo na podtrzymanie + może jakiś delikatny progresik w co wątpie zayebiście (shock + storm)

Po tym 6 tygodni wycinka maksymalna przed cyklem, suna, aeroby, clen + efedryna


I na końcu ten cyklik: tren, prop, wins, na czyste mięcho i żyłke
Jakoś spróbuje go rozpisać na 8-10 tygodni i na wakacje moge reklamować majty od armaniego


Tak chyba będzie grało co ?



ps. karlos, ale ty masz tam z czego ciąć a ja kuźwa marniutko póki co dlatego takie dylematy...

Najlepiej to byłoby wejść na roczną bombe z omy ze stałym progresem dawek aż do 2 gramów, co jakiś czas metka do tego i wtedy wskoczyłbym do wyższej kategorii...

Tylko kto by wytrzymał takie ulanie przez rok ??

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-04 17:31:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy sie rozkreci tesc i boldek

Następny temat

Masa + ubicie

WHEY premium