SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 Cykl - co teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 534
sugerujesz, ze mam robic cale zycie cykle na samej mecie ?

Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5350
glupota.igly nic nie bolą. kup enan/cypio/mix bij co 3 dni. gyt malina. co z tego ze nie wiesz co siebie wstrzykujesz, metanabol wkladasz do ust wiec tak samo jak przez strzykawke mozesz wrzucic syf do organizmu


Zmieniony przez - skipp3r w dniu 2013-01-23 20:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
a na czym chcesz je robić skoro nie chcesz iniekcji?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 534
z SAA to wlasnie nie duzy wybor, tylko meta na mase i winko na wycinke z najprostszych srodkow.

Dlatego o PH pomyslalem, tam szeroki wybor

Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
Kto Ci powiedział ze meta na mase a winko na redu jak moj ziomek na mecie zrobil forme na lato wiec sprobuj sie przełamac do igły cykle na samych oralach to jest dobre na krotka mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Smiem twierdzić, że nie chcesz pokazywać igieł i strzykawek w domu. Stąd chcesz cos w kapsułkach/proszku. Ja swoj cykl też zrobiłem na oralach (stanazolol) bo co do metki miałem pewne obawy (za duża masa/syfy). Mówiono mi: "weż sobie propa albo cypio jak nie chcesz sie kuć co 2 dni, ale weź sok i kuj się". Gdybym mógł cofnąc czas to na 100% wzialbym na pierwszy cykl propka bo iniekcja to przyjemność a nie ból. Tylko kwestia umiejętności.. Także polecam Ci zacząć się kuć bez zbytecznego rycia wątroby oralami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 534
Nie boje sie pokazywac tego w domu, moze byc tylko nie przyjemnie to trzymac w lodowce przy wszystkich - szczegolnie mlodszym rodzenstwie. Tam HCG trzeba trzymac schlodzone z tego co mi wiadomo.

Z czego teraz prop i enan sa najpewniejsze i nie bolesne ?

Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Soku nie przechowujesz w lodówce, tylko w temp. pokojowej.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
jeśli chodzi o firmy to masz temat polskie realia tam pytaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Lodzianin1 napisałem do cb na pw zerknij w wolnej chwili

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop Cyber Laboratories

Następny temat

Antybotyki

WHEY premium