SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

32 lata 1 cykl proszę o pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Jak już wyżej napisałem zakup massdrola przemyślałem dosyć dobrze, do wszystkiego podchodzę metodycznie, przeanalizowałem za i przeciw. Na forum chciałbym uzyskać odpowiedzi na pytaia z 1 posta, mam nadzieję, że znajdzie się fachowiec który mi podpowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zapoznaj się z przygodą tego usera:

https://www.sfd.pl/Znikomy_testosteron-t1057499.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Czytałem, wychodzi na to, że zapomniał o PCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wychodzi na to, że nie wie co dostał, nie wie jak działało, nie wie jak się po tym pozbierać.

Z Tobą będzie zapewne tak samo, mimo pct.

Urok łykania czegoś o czym nie wiesz zupełnie nic.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Nie lepiej zakupić w aptece pewny testosteron prolongatum niż brać rzeczy, które nigdy nie były stosowane w lecznictwie i nie wiadomo jakie będą skutki zażywania ich za X lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Piszesz, że podchodzisz metodycznie i rozsądnie. Super, tak właśnie powinno być. Ale z drugiej strony wychodzi na to, że na Twoją decyzję miały wpływ wyłącznie jakieś tam pozytywne opinie. Tutaj wszyscy odradzają a tego nie chcesz wziąć pod uwagę.
Nie jesteś dzieckiem więc jeżeli naprawdę masz tak rozsądne podejście to może jednak przemyśl to jeszcze raz. Chyba zdrowie ważniejsze niż trochę złotówek, które wydałeś pochopnie na zakup tego środka.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nic dodać nic ująć.

Dla stówki czy ile tam za to dałeś ryzykować kilka mies bałaganu w układzie hormonalnym i psychice to mocno kłóci się z tym co piszesz o swoim rozsądnym podejściu tak więc zastanów się bo nikt nie będzie Ciebie niańczył z tym. Zrobisz co będziesz chciał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
najgorsze jest to że nigdy nie będziesz wiedział co za substancje przyjmujesz a jak ci to prolaktynę albo progesteron wywali ?nigdy nie wiadomo ja wiem jedno ph się nie dotknę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
PH maja minimalne efekty maksymalne skutki uboczne, kazde, bolkuja, jedza watrobe, generalnie jest to syf. SAA to syntetyczne wersje naturalnych hormonow meskich... co tu wiecej dodawac. 100 w talii przy 110 kg 13% BF ?

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Czytałem wszystko co znalazłem na ten temat ( recenzje i dzienniki treningowe osób które to stosowały), o dziwo o ile dobrze pamiętam widziałem tylko 1 czy 2 negatywne opinie, z tego jeden chłopak nie stosował żadnych osłonek i suplementów oraz zapomniał o PCT. W takim razie zapytam się ilu z Was stosowało Massdrol? czy Wasze opinie nie są zasłyszane od kolegi który ma kolegę... Nie próbuję tu nikogo przekonywać o tym, że jest to dobre czy nie bo sam tego nie wiem. Założyłem temat, aby uzyskać konkretną odpowiedź.

Zmieniony przez - mariusz1983 w dniu 2015-01-06 16:00:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uszkodzenie wątroby a wyniki prób watrobowych

Następny temat

Dianabol 10 Pharmacy-Thailand Real/Fake?

WHEY premium